کد خبر: 108039 A

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت استان زنجان:

در راستای اجرای طرح بازگشایی مدارس در استان زنجان تاکنون از ۱۱ هزار و ۸۳۹ واحد صنفی بازرسی به عمل آمده است.

زنجان ایلنا: معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌معدن وتجارت استان زنجان گفت: هم اکنون در سطح استان ۳۳ بازرس در طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، هادی تقیلو معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌معدن وتجارت استان زنجان با اعلام خبر فوق افزود: از زمان اجرای طرح تاکنون ۴۸۴ مورد پرونده تشکیل گردیده و ۶۲۹ تخلف کشف شده است.

وی تصریح کرد: ارزش ریالی تخلفات بالغ بر ۳ میلیون ریال می باشد که هم اکنون پرونده های متشکله به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.

تقیلو یادآور شد: این طرح در راستای جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها و بروز تخلفات احتمالی از سوی واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی در زمان بازگشایی مدارس اجرا می شود.

وی زمان اجرای این طرح را از تاریخ ۴ شهریور لغایت دهم مهر ماه عنوان کرد.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تصریح کرد: هم اکنون در سطح استان ۳۳ بازرس در طرح ویژه نظارتی بازگشایی مدارس فعالیت می کنند.

وی اقلام ویژه این طرح را شامل نوشت افزار، لوازم التحریر، کیف و کفش و سایر ملزومات بازگشایی مدارس عنوان کرد و یادآور شد: عدم رعایت درصد سودهای خرده و عمده فروش، عدم نصب برچسب قیمت و عدم صدور فاکتور از جمله تخلفات صنفی محسوب می شود که در راستای اجرای این طرح به شدت با آن برخورد خواهد شد.

تقیلو با اشاره به نظارت ویژه بر تعیین و رعایت نرخ سرویس های ایاب و ذهاب مدارس عنوان کرد: نظارت بر عملکرد آموزشگاهها و مدارس غیرانتفاعی در خصوص دریافت شهریه های مصوب آموزش و پرورش و جلوگیری از توزیع و فروش لوازم التحریر خارجی و داخلی فاقد استاندارد و بی کیفیت با هماهنگی مراجع زیربط بخشی از موارد اجرایی در این طرح به شمار می رود.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌معدن وتجارت استان زنجان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در واحدهای صنفی، توزیعی و تولیدی، می توانند مراتب را به ستاد خبری سازمان واقع در خیابان صفا کوچه نهضت سواد آموزی به صورت حضوری یا تلفنی به شماره ۱۲۴ گزارش نمایند تا بازرسین سازمان در اسرع وقت با متخلفین برخورد کنند.

آموزش و پرورش استان زنجان استاندارد تعزیرات سازمان صنعت معدن سازمان صنعت معدن و تجارت استان کیف و کفش معاون زنجان تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر