کد خبر: 108041 A

همزمان با هفته دفاع مقدس در زنجان؛

مسئول امور فرهنگی هیئت موسی ابن جعفر مسجد احمدیه زنجان از برگزاری مراسم یادواره شهداء مسجد احمدیه زنجان خبر داد.

زنجان ایلنا: مسئول امور فرهنگی هیئت موسی ابن جعفر مسجد احمدیه زنجان گفت: در این مراسم که تنی چند از مسئولین سپاه و خانواده معظم شهدا حضور داشتند، تابلو فرشی جهت تقدیر از سردار عباسی توسط سرهنگ امیرخانی به سردار عباسی تقدیم شد که این تابلو فرش به تراب بابایی برادر شهید و عضو هیئت حضرت موسی بن جعفر(ع) مسجد احمدیه توسط سردار اهدا شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حسین رسولی چهارم مهر ماه سالجاری با اعلام این مطلب گفت: مراسم یادواره شهدا مسجد احمدیه زنجان با شور و حال خاصی در مسجد احمدیه زنجان برگزار شد.

وی افزود: در این مراسم سردار حاج محمودعباسی معاون تربیت و آموزش نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به شرایط کشور در اوایل جنگ تحمیلی به رشادت و مجاهدت های نیروهای زنجان اشاره کرد و به بیان چند خاطره از همرزمان شهیدش مهدی باکری و شهید مهدی زین الدین پرداخت.

وی ابراز داشت: در ادامه استاد حاج جواد رسولی اشعاری در خصوص دفاع مقدس و مقام شهدا قرائت کرد.

گفتنی است در این مراسم که تنی چند از مسئولین سپاه و خانواده معظم شهدا حضور داشتند، تابلو فرشی جهت تقدیر از سردار عباسی توسط سرهنگ امیرخانی به سردار عباسی تقدیم شد که این تابلو فرش به تراب بابایی برادر شهید و عضو هیئت حضرت موسی بن جعفر(ع) مسجد احمدیه توسط سردار اهدا شد.

جنگ تحمیلی خانواده دفاع مقدس سپاه پاسداران فرش مسجد معاون مراسم زنجان احمدیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر