کد خبر: 108132 A

همزمان با هفته دفاع مقدس در شرکت آبفای استان زنجان؛

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از جانبازان، آزادگان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در محل سالن کنفرانس شرکت آبفای استان زنجان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری و کارمندی شهید بهشتی(ره) و مدیر عامل و معاونین تعدادی از ایثارگران برگزار شد.

زنجان ایلنا: همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از جانبازان، آزادگان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس در محل سالن کنفرانس شرکت آبفای استان زنجان با حضور مدیر کل بنیاد شهید و فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری و کارمندی شهید بهشتی(ره) و مدیر عامل و معاونین تعدادی از ایثارگران برگزار شد. در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایای ارزنده از ۳۵ نفر از رزمندگان و آزادگان و جانبازان و آزاده ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، در این مراسم ابتدا مهندس مسلم پور نصرت مدیر عامل شرکت ضمن خیر مقدم و تبریک هفته دفاع مقدس به حاضرین گفت: این مراسمات به نوعی تجدید پیمان با آرمانهای انقلاب و امام(ره) است و باید این آرمانها مرتب در دل و جان ما پویا و مقدم بر اهدافی که در زندگیمان پیروی می کنیم باشند.

و در ادامه مراسم نیک بخش مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به ایراد سخن پرداخت و گفت: علت اصلی پیروزی ما در جنگ اتکاء به مردم بود که حتی یک وجب از خاک ما بدست دشمن نیفتاد.

وی همچنین افزود: در مدت ۸ سال دفاع مقدس جمعیت ایران حدود ۳۷ میلیون نفر بود که تقریباً ۳ درصد از مردم در جبهه و جنگ حاضر شدند و کل کشور جمهوری اسلامی را بیمه کردند و وظیفه ما امروز محافظت از کار این ۳ درصد است.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایای ارزنده از ۳۵ نفر از رزمندگان و آزادگان و جانبازان و آزاده ۸ سال دفاع مقدس تجلیل شد.

استان زنجان بسیج بنیاد شهید بنیاد شهید و امور ایثارگران جانبازان جنگ دفاع مقدس سال دفاع مقدس شهید بهشتی مدیر عامل شرکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر