کد خبر: 111855 A

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان خبرداد:

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در جلسه شورای تبلیغ استان زنجان گفت: همایش بزرگ علما و مبلغین در آستانه ماه محرم در زنجان برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: عاشورا درس بزرگ ایثار، شهادت و از خود گذشتگی انسان‌هایی که در مقابل ظلم و ستم به پا خاستند و حماسه‌ای ماندکار در تاریخ بشریت ثبت کردند.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام اذن الله خدایی امروز با اعلام این مطلب افزود: امسال برنامه‌های ماه محرم با حضور اقشار مختلف مردم، هیئات مذهبی و سایر تشکل‌های فرهنگی و دینی به بهترین شکل ممکن برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه همایش بزرگ علما و مبلغین در آستانه ماه محرم در زنجان برگزار می‌شود اظهار داشت: امسال نیز همانند سالهای گذشته اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اعزام مبلغ و روحانی به تمام نقاط استان تلاش می‌کند پوشش تبلیغی استان به بهترین شکل ممکن توسعه دهد.

وی ادامه داد: در استان زنجان تلاش می‌شود کلیه اعزام‌ها از طریق شورای تبلیغ استان صورت گیرد تا از ناهماهنگی و موازی کاری‌ها جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه در ماه محرم امسال روحانیون به تبیین واقعه عظیم عاشورا و تاثیر آن بر نهضت‌های اسلامی خواهند پرداخت ابراز داشت: عاشورا درس بزرگ ایثار، شهادت و از خود گذشتگی انسان‌هایی که در مقابل ظلم و ستم به پا خاستند و حماسه‌ای ماندکار در تاریخ بشریت ثبت کردند.

وی ادامه داد: برگزاری همایش علما و مبلغین در آستانه محرم و همایش هیئات مذهبی و کانون مداحان از دیگر برنامه‌های اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان در ماه محرم است.

وی درپایان گفت: در ماه محرم امسال باز تلاش می‌شود با برنامه‌های آموزشی مناسب آسیب‌های موجود در عزاداری‌ها به حداقل ممکن برسد.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان برنامه های آموزشی پوشش تبلیغات اسلامی استان عاشورا عزاداری محرم مداحان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر