کد خبر: 111975 A

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان:

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان گفت: همزمان با روز ازدواج، ۷۰ نوعروس مددجوی زنجانی راهی خانه بخت شدند.

ایلنا: معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان گفت: این اقدام به منظور افزایش تعداد خیرین در مساعدت به زوج‌های جوان در بحثازدواج صورت می‌گیرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، کمال حسنی، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان امروز اظهار کرد: هر سال به مناسبت روز ازدواج به تعدادی از نوعروسان مددجوی کمیته امداد کمک هزینه خرید جهیزیه اعطا می‌شود تا از این طریق زمینه ازدواج آن‌ها فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه امسال نیز به مناسبت این روز فرخنده به ۷۰ نوعروس مددجوی زنجانی کمک هزینه خرید جهیزیه اهدا شد، تصریح کرد: برای اعطای این کمک هزینه‌ها بیش از ۶۶۸ میلیون ریال از محل کمک‌های جمع‌آوری شده از خیرین هزینه شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان زنجان به اجرای طرح کوثر در هفته ازدواج نیز اشاره داشت و گفت: این اقدام به منظور افزایش تعداد خیرین در مساعدت به زوج‌های جوان در بحثازدواج صورت می‌گیرد.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات شش ماهه نخست این نهاد در بحثازدواج تصریح کرد: طی مدت مذکور ۴۹۵ نوعروس با کمک امداد و با صرف اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد و ۶۹۵ میلیون ریال آغاز زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.

حسنی در پایان خاطر نشان کرد: تعداد نوعروسانی که در نیمه نخست امسال کمک هزینه خرید جهیزیه دریافت کرده‌اند، در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد افزایش یافته است.

ازدواج استان زنجان زندگی مشترک سلامت کمیته امداد معاون حمایت جوان زنجانی مددجوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر