کد خبر: 113258 A

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در جلسه پرسنل اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: عید قربان فرصتی برای خودسازی است.

زنجان ایلنا: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: استان زنجان از ظرفیت بالایی برای توسعه فرهنگ دینی برخوردار است و امیدواریم با همکاری مردم و مسئولین به این هدف مهم دست یابیم.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام اذن الله خدایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان، ۲۲ مهر ماه در جلسه پرسنل اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان با اعلام این مطلب افزود: باید از تمام لحظات زندگی برای شناخت خود و خدا استفاده کرد تا بتوان پله‌های ترقی و سعادت را طی کرد.

وی با اشاره به اینکه هدف از خلقت انسان رسیدن به لقاء پروردگار توصیف شده است اظهار داشت: انسان با شناخت خود و خدا می‌تواند به درجات بالایی دست یابد و این مساله می‌تواند زندگی انسان را تحت الشعاع قرار دهد.

وی ادامه داد: استان زنجان از ظرفیت بالایی برای توسعه فرهنگ دینی برخوردار است و امیدواریم با همکاری مردم و مسئولین به این هدف مهم دست یابیم.

حجت الاسلام خدایی با اشاره به اینکه همکاری بسیار خوبی بین اداره کل تبلیغات اسلامی زنجان و سایر دستگاه‌ها وجود دارد تصریح کرد: این اداره کل تلاش دارد با استفاده از تمام ظرفیتهای موجود به رسالت خطیر خود بیش از پیش جامه عمل بپوشاند.

وی توسعه فرهنگ دینی را وظیفه تک تک شهروندان جامعه اسلامی عنوان کرد و ابراز داشت: با همدلی و همکاری خوب مردم و مسئولین می‌توان به افق‌های بسیار روشنی از توسعه فرهنگی رسید.

گفتنی است در این جلسه یوسف اماملو معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، قهرمان شجاعی کار‌شناس طرح و برنامه و حجت الاسلام عمران عزتی مسئول امور دفا‌تر اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان به بیان دیدگاههای خود پرداختند.

اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تبلیغات اسلامی استان جامعه اسلامی معاون زنجان عید فرصتی قربان خودسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر