کد خبر: 115542 A

امروز در زنجان صورت گرفت؛

تیرانداز و دو سنگنورد زنجانی در میان استقبال مسئولان ورزش استان وارد زنجان شدند.

زنجان ایلنا: با حضور جمعی از مسئولین ورزش استان سه ورزشکار زنجانی اعزامی به رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی جهان و مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا به نام‌های داوود رکابی، فرناز اسماعیل‌زاده و امیرحسین گلپسند، مورد استقبال جمعی از مسوولان ورزشی استان در محل مجموعه ورزشی انقلاب زنجان قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، گلپسند که در رقابت‌های تیراندازی قهرمانی آسیا موفق به کسب یک مدال طلا و دو نشان نقره شده بود، امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا در زنجان گفت: خوشبختانه در این دوره از رقابت‌ها توانستم به یک مدال طلا و نقره تیمی و یک نشان نقره انفرادی دست یابم.

این ملی‌پوش زنجانی با بیان اینکه مدال طلای تیمی این مسابقات در تفنگ بادی ۱۰ متر به دست آمد، افزود: در این رشته که محمدحسین کریمی و محمدرضا سامع نیز در ترکیب تیم بودند، توانستیم بالا‌تر از کشورهای صاحب‌نام، مدال طلای این رشته را به دست آوریم و این در حالی است که نمایندگان چین و هند عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در نتایج انفرادی این رشته نیز توانستم نشان نقره را کسب کنم.

گفتنی است، داوود رکابی و فرناز اسماعیل‌زاده نیز دو سنگنوردی اعزامی به رقابت‌های جهانی کره‌جنوبی و چین بودند که در این مراسم مورد استقبال قرار گرفتند.

انقلاب تیراندازی جهان چین رقابت کره جنوبی مدال طلا ملی پوش هند زنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر