کد خبر: 116084 A

توسط مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان؛

آخرین روز این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی، مقاومت و استکبار ستیزی نامگذاری شده است که حضور سازمان یافته در مراسم مبارزه با استکبار جهانی، رژه گروهان نمونه بسیج دانش آموزی و برپایی ایستگاه و مسابقه نقاشی در مسیر راهپیمایی با موضوع مرگ بر آمریکا از برنامه های این روز است.

زنجان _ ایلنا: مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان اسپاه انصار المهدی(عج) ستان زنجان گفت: مسابقه نشریه دیوار نویسی و انشاء نویسی با موضوع نقش دانش آموزان در اقتصاد مقاومتی در طول هفته برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محسن احمدی تبار مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان سپاه انصالمهدی(عج) استان زنجان، امروز دوشنبه(۶آبانماه) در جمع خبرنگاران گفت: برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی از فردا با شعار دانش آموز بسیجی، حماسه ساز امروز و آینده ساز فردا آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه روز نخست این هفته با نام دانش آموز بسیجی، بصیرت و ولایتمداری نامگذاری شده است، افزود: دیدار با ائمه جمعه و نمایندگی ولی فقیه در شهرستان‌ها و ارائه گزار ش عملکرد و برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل با همکاری آموزش و پرورش از برنامه‌های این روز است.

وی ادامه داد: روز دوم این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی، شجاعت و آرمان خواهی است که اجرای صبحگاه سراسری ایثار و شجاعت و برگزاری یادواره شهید فهمیده و ۳۶ هزار شهید دانش آموز از برنامه‌های این روز است.

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان زنجان با اشاره به نامگذاری روز سوم این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی ایثار و تعالی معنوی خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهدا، گلباران قبور مطهر شهدا و برگزاری مسابقه دو رهروان شهدا از برنامه‌های این روز است.

وی ادامه داد: روز چهارم این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی انتظار و عدالت خواهی نامگذاری شده است که برگزاری برنامه کوهپیمایی، دعای ندبه به یاد امام و شهدای دانش آموز و حضور سازمان یافته در نماز جمعه از برنامه‌های این روز است.

احمدی تبار با بیان اینکه روز پنجم این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی، خلاقیت و نوآوری نامگذاری شده است، افزود: دیدار نخبگان با فرمانداران و تجلیل از آن‌ها، ثبت نام دانش آموزان برای دوره‌های آموزشی روباتیک و ثبت نام دانش آموزان مقطع ابتدایی در مسابقه علمی امیدان از دیگر برنامه‌های این هفته است.

وی افزود: روز ششم این هفته با عنوان دانش آموزی بسیجی، اخلاق و پایداری نامگذاری شده است که مراسم تجلیل از دانش آموزان شرکت کننده در طرح هجرت و مسابقه ساخت آدمک‌های استکبار جهانی و رژیم جعلی اسرائیل از برنامه‌های این روز است.

این مسئول تصریح کرد: آخرین روز این هفته با عنوان دانش آموز بسیجی، مقاومت و استکبار ستیزی نامگذاری شده است که حضور سازمان یافته در مراسم مبارزه با استکبار جهانی، رژه گروهان نمونه بسیج دانش آموزی و برپایی ایستگاه و مسابقه نقاشی در مسیر راهپیمایی با موضوع مرگ بر آمریکا از برنامه‌های این روز است.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های روشنگری با موضوع شعار سال و تبیین چرایی مرگ برآمریکا در طول هفته تصریح کرد: مسابقه نشریه دیوار نویسی و انشاء نویسی با موضوع نقش دانش آموزان در اقتصاد مقاومتی در طول هفته برگزار می‌شود.

احمدی تبار با بیان اینکه ۶۵ هزار دانش آموز در استان زنجان عضو بسیج دانش آموزی هستند، افزود: ۴۰۱ دانش آموزان استان زنجان در راه انقلاب اسلامی شهید شده‌اند.

وی در پایان افزود: برنامه‌های هفته بسیج دانش آموزی برای مدارس خاص از جمله تیزهوشان نیز برگزار می‌شود.

استان زنجان استکبار استکبار جهانی بسیج خانواده دانش آموز روباتیک مرگ نقاشی ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر