کد خبر: 117478 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان خبرداد:

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در سال جاری ۴۳۰ فرهنگی از مجموعه آموزش و پرورش استان زنجان بازنشسته شدند.

زنجان _ ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: دستگاه آموزش و پرورش به فرموده مقام معظم رهبری در مقایسه با دیگر دستگاه‌ها ازشان و منزلت بالاتری برخوردار است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امیر نظری امروز(۱۱ آبان) در مراسم گرامیداشت روز خانواده و تجلیل از بازنشستگان فرهنگی استان زنجان در محل کانون سهروردی زنجان اظهار داشت: این مراسم در شهرهای زنجان، ابهر و خدابنده برای تمامی بازنشستگان فرهنگی استان برگزار می‌شود.

وی به جایگاه بازنشستگان اشاره کرد و افزود: به فرموده نبی اکرم(ص) یکی از شیوه‌های تکریم و تعظیم به ذات اقدس الهی تجلیل از پیشکسوتان است.

وی با اشاره به اینکه بازنشستگان در جامعه آمورش و پرورش که نهاد تقویت علم و دانش در جامعه هستند، از جایگاه رفیع تری برخوردارند، ادامه داد: دستگاه آموزش و پرورش به فرموده مقام معظم رهبری در مقایسه با دیگر دستگاه‌ها ازشان و منزلت بالاتری برخوردار است.

وی با بیان اینکه دستگاه آموزش و پرورش نهادی است که تعلیم و تربیت سرمایه‌های کشور را برعهده دارد، خاطرنشان ساخت: شهدا نیز تربیت یافته مکتب معلم هستند.

به گفته نظری هر فردی در هر جایگاهی که قرار می‌گیرد روزی در مکتب معلمی بوده و از معلم خود درس زندگی را آموخته است بنابراین معلمی از جایگاه رفیعی برخوردار است.

در ادامه استاندار زنجان نیز به جایگاه معلم وشان و منزلت این شغل اشاره و تاکید کرد: باید قدردان زحمات معلمان بود.

به گفته جمشید انصاری معلم بستر و زمینه آموزش و تعلیم و تربیت را برای دانش آموزان فراهم می‌کند.

در ادامه این مراسم از معلمان بازنشسته نواحی یک و دو، زنجانرود و ایجرود با لوح تقدیر قدردانی شد.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان زنجان پیشکسوتان تعلیم و تربیت جامعه خانواده دانش آموزان سرمایه مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر