کد خبر: 118727 A

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر خبر داد:

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر از پرداخت ۱۴۰ میلیون ریال اجاره و ودیعه مسکن به مددجویان ابهری خبر داد.

زنجان ایلنا: مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر گفت: ارائه خدمات عمرانی در بخش‌های مختلف از عمده اقداماتی است که این نهاد در حمایت ازمددجویان ارائه می‌دهد.

به گزارش ایلنا از زنجان، محسن داودی مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان ابهر سالانه بیش از ۳۵ سرفصل خدماتی در حمایت از مددجویان این نهاد ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه خدمات حمایتی کمیته امداد با توجه به نیازهای مددجویان ارائه می‌شود، اذعان داشت: امدادگران با بررسی مستمر وضعیت زندگی مددجویان نیازمندی‌های آن‌ها را مورد بررسی قرار داده و نسبت به رفع آن اقدام می‌کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان با برشمردن برخی از خدمات حمایتی کمیته امداد تصریح کرد: ارائه خدمات عمرانی در بخش‌های مختلف از عمده اقداماتی است که این نهاد در حمایت ازمددجویان ارائه می‌دهد.

این مسئول در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد در زمینه خدمات عمرانی افزود: در مدت مذکور ۱۴۰ میلیون ریال ودیعه و اجاره مسکن به مددجویان پرداخت شده است.

داودی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال ۱۰۰ خانوار از خدمات اجاره مسکن کمیته امداد ابهر بهره مندش ده‌اند، افزود: در این راستا مبلغ ۵۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی همچنین در پایان به پرداخت ۹ فقره وام ودیعه مسکن به مددجویان ابهری اشاره داشت و گفت: مبلغ هزینه شده در این زمینه ۹۰ میلیون ریال است.

کمیته امداد مسکن شهرستان میلیون مدیر ودیعه اجاره مددجویان ابهر ابهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر