کد خبر: 119603 A

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان خبر داد:

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به ۵۰۰ مددجوی زنجانی خبر داد.

زنجان ایلنا: مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان گفت: در نیمه نخست سال جاری ۵۰۰ مددجوی زنجانی با معرفی به مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای مهارت‌های لازم را فرا گرفته‌اند. ‌

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پناهی، مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان امروز اظهار کرد: آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای به مددجویان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد در توانمندسازی آن‌هاست.

وی با بیان اینکه آموزش مددجویان جهت اجرای موفق طرح‌های اشتغالزایی صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در صورتی که مددجویان اطلاعات و مهارت کافی را در زمینه یک رشته شغلی نداشته باشند، طرح‌هایی که توسط کمیته امداد اجرایی می‌شود، پایداری لازم را نخواهند داشت.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با بیان اینکه بخشی از آموزش مددجویان از طریق معرفی واجدان شرایط به مراکز فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود، تصریح کرد: در نیمه نخست سال جاری ۵۰۰ مددجوی زنجانی با معرفی به مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای مهارت‌های لازم را فرا گرفته‌اند.

پناهی خاطر نشان کرد: در راستای آموزش مددجویان اعلام شده ۳۳۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد زنجان هزینه شده است.

وی در پایان به برخی از مزایای فراگیری آموزش‌ها و مهارت‌های فنی نیز اشاره داشت و گفت: خوشبختانه با بستر سازی صورت گرفته آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بر اساس توانایی‌های مددجویان و طرحی که قرار است، اجرایی شود، ارائه می‌شود.

فنی و حرفه ای کمیته امداد شهرستان آموزش مدیر زنجان مهارت زنجانی مددجویان مددجوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر