کد خبر: 119801 A

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان از جمع‌آوری ۴۶۷ میلیون ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان خبر داد.

زنجان _ ایلنا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: خوشبختانه از زمان آغاز به فعالیت این مرکز همکاری حامیان در طرح‌های مشارکتی کمیته امداد مطلوب بوده است.

به گزارشایلنا از زنجان، رضا حسنلو معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان امروز در این زمینه گفت: کمیته امداد استان زنجان در راستای بهره‌مندی بیشتر جامعه هدف این نهاد اقدام به اجرای بیش از ۴۵ طرح مشارکتی در طول سال می‌کند.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های مشارکتی این نهاد به طرق مختلف صورت می‌گیرد، اذعان داشت: خانه انفاق زنجان که در مرکز شهر واقع شده است یکی از راه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های مشارکتی این نهاد است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان با بیان اینکه در خانه انفاق زنجان امور مربوط به خیرین و حامیان انجام می‌شود، اظهار داشت: خوشبختانه از زمان آغاز به فعالیت این مرکز همکاری حامیان در طرح‌های مشارکتی کمیته امداد مطلوب بوده است.

این مسئول در ادامه با ارائه گزارشی از مبلغ کمک‌های جمع آوری شده در خانه انفاق زنجان طی مهر ماه سال جاری تصریح کرد: در مدت مذکور با برگزاری جشن عاطفه‌ها ۲۰ میلیون ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان جمع آوری شد.

وی همچنین به جمع آوری ۵۰۰ هزار ریال نذورات قربانی در این مرکز نیکوکاری اشاره داشت و گفت: همچنین در قالب طرح رد مظالم نیز ۳۰۰ هزار ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان جمع آوری شده است.

حسنلو در ادامه مبلغ کمک‌های جمع آوری شده در قالب طرح یاسین را ۳ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: طرح به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند اجرایی می‌شود و طی مهر ماه ۳ حامی کفالت چهار دانش آموز را در قالب این طرح حسنه متقبل شده‌اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان همچنین به جمع آوری ۲ میلیون و ۶۴ هزار ریال نذر در خانه انفاق زنجان طی مهر ماه امسال اشاره داشت و افزود: مبلغ کمک‌های غیرنقدی مردم خیر استان طی این مدت یک میلیون ریال برآورد شده است.

این مسئول در ادامه مبلغ کمک‌های جمع آوری شده در قالب طرح حج فقرا را ۵ میلیون و ۸۹۶ هزار ریال اعلام کرد و اذعان داشت: این طرح به منظور اعزام مددجویان به سفرهای زیارتی از جمله مشهد مقدس، قم و جمکران اجرایی و در همین راستا از کمک‌های خیرین و حامیان نیز بهره گرفته می‌شود.

وی با بیان اینکه طی مهر ماه در قالب طرح کوثر ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان جمع آوری شده است، اضافه کرد: این طرح به منظور فراهم سازی شرایط لزم برای ازدواج جوانان اجرایی می‌شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان در پایان مبلغ کل کمک‌های جمع آوری شده در خانه انفاق زنجان را طی مهر ماه ۴۶۷ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال اعلام کرد و از همکاری صمیمانه مردم استان در قالب طرح‌های مشارکتی این نهاد تقدیر کرد.

ازدواج استان زنجان جامعه دانش آموز دانش آموزان قم کمک های مردمی کمیته امداد مشهد مقدس معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر