کد خبر: 121484 A

سرپرست اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

سرست اسبق اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه عرصه فرهنگ وهنر عرصه مهم, ظریف وسختی است افزود: استان زنجان دارای ظرفیتهای فرهنگ وهنر مطلوب واساسی است.

زنجان _ ایلنا: سرست اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان وضعیت نیروی انسانی مطلوب ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ابراهیم قاسمی، سرپرست اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز در آیین
معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به توانمندی‌های استان زنجان در این زمینه گفت: اعتبارات، امکانات، فضا و نیروی انسانی در این اداره کل پاسخگوی انتظارات به جای اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در این استان نیست.

قاسمی با بیان نیازمندی‌های زیر ساختی در این مجموعه تصریح کرد: مسئولان باید توجه و اهتمام مطلوب در این زمینه داشته باشند.

سرست اسبق اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به وجود موسسات فرهنگی وهنری در استان و، وجود ظرفیتهای مطلوب در این استان افزود: کانونهای مساجد استان زنجان دارای پتانسیلهای مطلوب برای فعالیتهای فرهنگی هنری در استان است.

وی در ادامه با بیان اینکه با حمایت از اصحاب فرهنگ وهنر می‌توان شاهد بروز خلاقیهای مطلوب آن‌ها در این زمینه شد یاد آور شد: رسانه‌های استان زنجان دارای اهمیت اساسی در این زمینه است.

قاسمی با برشماری ۲۶نشریه محلی وچند نشریه غیر فعال در استان اظهار داشت: می‌توان از ظرفیتهای رسانه‌ای استان در راستای پیشرفت وتوسعه استان استفاده مطلوب و ارزنده برد.

وی هنرمندان استان را دارای توانمندیهای بسیار حائز اهمیت در سطح ملی و بین المللی برشمرد و گفت: نیروهای انسانی فرهنگسراهای استان فاقد پست و چارت سازمانی هستند.

سرست اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در بخشی از سخنان خود با اشاره به محدویتها و قوانین دست و پا
گیر در این دستگاه فرهنگی افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان وضعیت نیروی انسانی مطلوب ندارد.

وی در پایان توسعه فرهنگی را منشاء پیشرفت در تمامی پیشرفتهای جوامع در ابعاد مختلف عنوان کرد وافزود: وجود اعتبارات کافی در این مجموعه می‌تواند بسیار موثر در این راستا باشد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان رسانه فرهنگ و هنر فرهنگی هنری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معارفه نیروی انسانی مطلوب فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر