کد خبر: 121489 A

هفتم تا دوازدهم محرم سال‌جاری صورت گرفت؛

مسئول واحد اسکان حسینیه اعظم گفت: ۷۲۸ مهمان طی روز های هفتم تا دوازدهم محرم، در مهمانسراهای ادارات شهر زنجان پذیرش شدند.

زنجان _ ایلنا: مسئول واحد اسکان حسینیه اعظم گفت: مستند " حماسه محرم ۹۱ " و ویژه نامه شرح دلدادگی و مصباح در قالب این بسته فرهنگی ارائه شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، حسین رستمی، مسئول واحد اسکان حسینیه اعظم امروز با اعلام این مطلب اظهار کرد: طبق هماهنگی انجام شده با ادارات شهر زنجان، از روز هفتم تا دوازدهم محرم سا‌ل‌جاری ۲۳۱ نفر خواهر و ۱۹۵ نفر برادر در قالب ۱۱۸ خانواده از ۱۸ استان کشور در زنجان اسکان داده شدند.

وی تعداد کل پذیرش خواهران را ۲۶۹ نفر و تعداد کل پذیرش برادران را ۴۵۹ نفر برشمرد و افزود: ۷۲۸ نفر مجموع نفرات پذیرش شده است که در مجموع هزار و ۳۴۲ نفر شب اسکان داده شدند.

مسئول واحد اسکان حسینیه اعظم در بخش دیگری از سخنان خود از اهدای بسته های فرهنگی به میهمانان این مسجد خبر داد و گفت: مستند " حماسه محرم ۹۱ " و ویژه نامه شرح دلدادگی و مصباح در قالب این بسته فرهنگی ارائه شده است.

رستمی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری صمیمانه مدیران برخی ادارات و سازمانها با واحد اسکان ابراز داشت: شرکت خطوط لوله و مخابرات، شرکت برق منطقه ای، شرکت مخابرات، سازمان صنعت و معدن و تجارت، سازمان جهاد کشاورزی، اداره کل پست، اداره کل منابع طبیعی، اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی، آموزش و پرورش ناحیه یک و ۲، آموزشگاه فنی و حرفه ای قائم(عج) و سازمان ورزش و جوانان در دهه محرم امسال با واحد اسکان حسینیه اعظم زنجان همکاری داشتند.

اداره کل منابع طبیعی استان کشور برق تجارت جهاد کشاورزی سازمان صنعت و معدن فنی و حرفه ای محرم مخابرات ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر