کد خبر: 121492 A

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان خبرداد:

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از آماده سازی یک هزار و ۴۰۰ پرونده مددجویی برای معرفی به بانک خبر داد.

زنجان _ ایلنا: مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از آماده سازی یک هزار و ۴۰۰ پرونده مددجویی برای معرفی به بانک خبر داد. در صورت تامین اعتبارات بانکی پرونده مددجویان به بانک ارسال و اقدامات مربوط در زمینه پراخت تسهیلات به آن‌ها انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پناهی مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان، امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان زنجان در راستای توانمندسازی جامعه هدف این نهاد اقدام به اشتغالزایی برای مددجویان می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اشتغالزایی برای مددجویان با اجرای طرح‌های اشتغال صورت می‌گیرد، ‌ اضافه کرد: طرح‌های اشتغال کمیته امداد در رشته‌های شغلی مختلف اجرایی می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با بیان اینکه طرح‌های اشتغال کمیته امداد اغلب در رشته‌های دامپروری، کشاورزی، دامپروری و مشاغل خانگی اجرایی می‌شود، افزود: طرح‌های مذکور با در نظر گرفتن توانایی و استعدادهای مددجویان اجرایی می‌شود.

این مسئول در ادامه با اشاره به اقدامات این نهاد طی سال جاری اضافه کرد: در مدت مذکور یک هزار و ۴۰۰ پرونده مددجویی اشتغالزایی برای معرفی به بانک آماده سازی شده است.

پناهی خاطر نشان کرد: در صورت تامین اعتبارات بانکی پرونده مددجویان به بانک ارسال و اقدامات مربوط در زمینه پراخت تسهیلات به آن‌ها انجام می‌شود.

اشتغال جامعه کشاورزی کمیته امداد شهرستان معرفی زنجان پرونده بانک مددجویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر