کد خبر: 121518 A

معاون فرهنگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان خبر داد:

معاون فرهنگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان از ارائه مشاوره های دینی و پزشکی در مصلی های نماز جمعه استان زنجان همزمان با هفته بسیج خبر داد.

زنجان _ ایلنا: معاون فرهنگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: کارگاه‌های آموزشی ترویج سبک زندگی در این هفته برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ابوالفضل طهماسبی، معاون فرهنگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان، امروز در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات قرآنی، مقاله نویسی و وبلاگ نویسی در زنجان همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری ایستگاه‌های صلواتی و ویزیت رایگان بیماران خاطرنشان کرد: برگزاری حلقه‌های صالحین، ارائه مشاوره‌های دینی و پزشکی در نماز جمعه از دیگر برنامه‌های این هفته است.

معاون فرهنگی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به برگزاری همایش پیشتازان حجاب بر‌تر در استان تصریح کرد: این همایش از سوی بسیج جامعه زنان برگزار می‌شود.

وی از افتتاح مهدهای قرآنی خبر داد و افزود: ۵۹۷ دقیقه برنامه از صدا و سیمای مرکز زنجان در طول این هفته پخش می‌شود.

وی از افتتاح غسالخانه‌های روستاهای قره ناس و بلند پرچین ماهنشان و ارکوئین ایجرود خبر داد و افزود: مسجد حضر ت ابوالفضل(ع) قزل تپه زنجان نیز همزمان با این هفته به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا افزود: این برنامه بعد ظهر روز پنج شنبه برگزار می‌شود.

طهماسبی با اشاره به دیدار بسیجیان با ائمه جمعه در شهرستان‌های استان افزود: برگزاری یادواره‌های شهدا، برگزاری طرح تجلی محبت، اعزام اکیپ‌های پزشکی به مناطق محروم و شرکت سازمان یافته در نماز جمعه از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در این هفته است.

وی درپایان سخنان خود از رونمایی کتاب زندگینامه شهدای فرهنگی سلطانیه خبر داد و افزود: کارگاه‌های آموزشی ترویج سبک زندگی در این هفته برگزار می‌شود.

استان زنجان بسیج جامعه حجاب دفاع مقدس زنان سبک زندگی مسجد معاون نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر