کد خبر: 123033 A

معاون مالی و اداری موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی روزبه در زنجان خبر داد:

معاون مالی و اداری موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی روزبه زنجان گفت: نخستین سوگواره ملی شعر و عکس عاشورایی در سالجاری به میزبانی زنجان برگزار می شود.

زنجان _ ایلنا: معاون مالی و اداری موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی روزبه زنجان گفت: همکاری در فراهم آوردن زمینهٔ مناسب برای آموزش عالی مستمر از دیگر اهداف تاسیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان است بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، هومن کریملو امروز شنبه(۲آذر) در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سوگواره شعر و عکس طی دوسال گذشته به صورت استانی برگزار شده است گفت: برای نخستین با سوگواره شعر و عکس در سطح ملی و با حضور شاعران و عکاسان از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

کریملو با اشاره به موفقیت‌های قابل توجه این موسسه غیر انتفاعی در زمینه‌های علمی فرهنگی و هنری اظهار داشت: دومین دوره المپیاد بین دانشجویی نیز از امروز تا پایان آذر با هدف حفظ سلامت روحی و روانی، ایجاد روحیه سرزندگی و پر کردن اوقات فراغت دانشجویان در زنجان برگزار می‌شود.

معاون اداری مالی موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی روزبه زنجان در ادامه گفت: موسسه آموزش عالی فوق در سال ۱۳۸۹ با سه رشته و ۳۰۰ دانشجو فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون با گذشت شش سال از زمان تاسیس موسسه آموزش عالی روزبه علاوه بر افزودن مقطع رشته‌های مختلف در زمینه فنی و مهندسی، علوم انسانی و هنر از سال ۱۳۹۱ با اخذ مجوز پذیرش دانشجو در مقطع کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد گامهای بزرگ در جهت رشد و شکوفایی علمی در سطح استان وکشور برداشته است.

کریملو مشارکت در ارتقای سطح دانش و اعتلای فرهنگ جامعه، استان و کشور را در گرو تربیت نیروی انسانی متخصص بومی دانست وافزود: رشته‌های مورد نیاز بخش‌های مختلف صنایع، معادن و کارخانجات استان زنجان از جمله اهداف تاسیس موسسه آموزش عالی روزبه در زنجان بوده است.

وی در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: همکاری در فراهم آوردن زمینهٔ مناسب برای آموزش عالی مستمر از دیگر اهداف تاسیس موسسه آموزش عالی روزبه زنجان است بوده است.

این مقام مسئول در زنجان با اشاره به پذیرش دانشجویان کار‌شناسی ارشد معماری و الکترونیک افزود: این موسسه در کنار پرداختن به حوزه‌های علمی به ورزش وسلامتی نیز توجه خاص دارد.

وی در ادامه عدم همکاری واطلاع رسانی برخی دستگاههای وسازمان‌ها را از فعالیتهای این موسسه راضی کننده ندانست و گفت: اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی قول مساعت برای برگزاری این سوگواره ملی شعر و عکس عاشورایی در زنجان داده است.

آموزش عالی الکترونیک جامعه دانشجو روحی و روانی سلامت شعر فرهنگی و هنری معماری نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر