کد خبر: 126134 A

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان زنجان از جمع آوری ۳۶۲ میلیون ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان خبر داد.

زنجان _ ایلنا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: طی آبان امسال مردم خیر استان زنجان در قالب جشن عاطفه‌ها و یاری به دانش‌آموزان نیازمند ۵ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال کمک کرده‌اند.

به گزارش ایلنا از زنجان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان حسنلو اظهار کرد: خانه انفاق زنجان مرکز نیکوکاری است که در راستای استفاده از ظرفیت خیرین و همچنین سهولت در امور آن‌ها ایجاد شده است.

وی با اشاره به مشارکت مطلوب مردم استان زنجان در راستای اجرای طرح‌های مشارکتی در خانه انفاق زنجان تصریح کرد: خوشبختانه روز به روز آمار کمک‌های جمع‌آوری شده در این مرکز افزایش پیدا می‌کند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان در ادامه با ارائه گزارشی از میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در خانه انفاق زنجان طی آبان ماه امسال افزود: خوشبختانه طی این ماه نیز همچون ماه‌های قبل کمک‌های مردمی جمع آوری شده در این مرکز مطلوب بوده است.

این مسئول همچنین به جمع‌آوری ۶ میلیون و ۹۳ هزار ریال کمک مردمی در قالب طرح شفا اشاره کرد و گفت: طی آبان ماه یک مورد حامی یابی در قالب این طرح صورت گرفته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان میزان کمک‌های جمع‌آوری شده در طرح محسنین که به منظور حمایت از فرزندان خانواده‌های زیر پوشش این نهاد صورت می‌گیرد را ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال اعلام کرد و اذعان داشت: طی آبان ماه در قالب این طرح سه مورد حامی یابی انجام شده است.

این مسئول در ادامه به جمع‌آوری یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال کمک مردمی در طرح صدقه برای سلامتی برای امام زمان(عج) اشاره داشت و گفت: توزیع سه صندوق کوچک و همچنین جمع‌آوری ۱۶۶ هزار ریال کمک مردمی در قالب طرح کوثر نیز از دیگر اقدامات انجام شده توسط امدادگران در خانه انفاق است.

حسنلو در ادامه مبلغ کمک‌های جمع‌آوری شده در طرح احسان تاج گل را ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال اعلام کرد و افزود: طی آبان ماه امسال در قالب طرح یاسین نیز ۳ میلیون و ۱۳۰ هزار ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان جمع‌آوری شد.

وی همچنین مبلغ کمک‌های جمع‌آوری شده در قالب طرح احسان حسینی را ۱۲ میلیون و ۳۴۵ هزار ریال عنوان کرد و گفت: در مدت اعلام شده ۳ میلیون ریال کمک مردمی نیز در قالب نذورات مردمی جمع‌آوری شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان همچنین به جمع‌آوری ۷۴۸ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال کمک غیرنقدی در خانه انفاق زنجان اشاره داشت و اذعان کرد: طی آبان امسال مردم خیر استان زنجان در قالب جشن عاطفه‌ها و یاری به دانش‌آموزان نیازمند ۵ میلیون و ۳۳۰ هزار ریال کمک کرده‌اند.

این مسئول تصریح کرد: در مجموع طی آبان ماه سال جاری ۳۶۲ میلیون و ۴۵۴ هزار ریال کمک مردمی در خانه انفاق زنجان جمع‌آوری شده است.

وی در پایان با تقدیر از همکاری مطلوب مردم استان طرح‌های مشارکتی این نهاد افزود: امیدواریم در ادامه سال نیز شاهد مشارکت مطلوب و همکاری بیش از پیش مردم استان در ارائه خدمات بهتر به مددجویان کمیته امداد باشیم.

استان زنجان استفاده از ظرفیت امام زمان پوشش خانواده دانش آموزان کمک های مردمی کمیته امداد معاون مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر