کد خبر: 126322 A

در زنجان صورت گرفت؛

مدیر عامل و اعضای شورای معاونین این شرکت با حضور در اداره کل بازرسی استان زنجان با رئیس کل جدید این اداره دیدار و گفتگو کردند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: تنها راه حل عمده مشکل آبهای زیرزمینی که رو به افول است، استفاده از روش‌های نوین آبیاری‌است که اغلب کشورهای پیشرفته از آن بهره‌مند هستند و می‌توانند از حجم قابل توجهی از هدر رفتن این نعمت بزرگ الهی جلوگیری کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، در ابتدای این دیدار امیر حمیدنیا، مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان با تبریک هفته بسیج و افتخار آفرین‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس این هفته را مغتنم شمرد و گفت: مابرای خودسازی نیاز به افکار و اندیشه‌های بسیجیان و رزمندگان سال‌های حماسه و ایثار داریم، چرا که با الگو قراردادن این عزیزان از سوی کارکنان و متخصصان صنعت آب استان توانستیم در خصوص احداثطرح‌های توسعه منابع آب به پیشرفت‌های خوبی دست یابیم.

حمید نیا در ادامه با اشاره به تلاش‌های موفقیت آمیز اخیر تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان و اینکه این تیم توانست آنچه خواست مردم و مقام معظم رهبری بود را تحقق بخشد افزود: امیدواریم در آینده شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر میهن عزیز اسلامی‌مان باشیم.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای زنجان، با اشاره به حجم گسترده کار انجام شده در شرکت آب منطقه‌ای زنجان گفت: در سال ۹۱ این شرکت موفق به فروش بیش از ۹۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت، شروع ساخت ساختمان سد مشمپا توسط قرارگاه خاتم الانبیاء، شروع ساخت دو سد دیگر یعنی سدهای بلوبین و مراش از عمده‌ترین کارهای صورت گرفته در این شرکت است.

وی با اشاره به تعداد نیروی کار فعال این شرکت که کمتر از ۳۵۰ نفر می‌باشد افزود: این تعداد حدود یک و چهارم نیروی انسانی برخی از شرکتهای آب منطقه‌ای استانهای همجوار است ولی با همین نیروی کم بیشترین فعالیت در طرحهای عمرانی را به نمایش گذاشته‌ایم.

حمید نیا همچنین یکی از مشکلات و کارهای عمده این شرکت را تعیین تکلیف چاه‌های غیر مجاز دانست و گفت: بازرسی کل کشور در خصوص صدور پروانه برای افرادی که فرم یک یا پنج را تکمیل نموده‌اند هنوز تصمیمی اتخاذ و صادر نکرده و این شرکت نیز تابع قوانین و ضوابط است.

وی در بخشی از سخنان خود اظهار کرد: تنها راه حل عمده مشکل آب‌های زیرزمینی که رو به افول است، استفاده از روش‌های نوین آبیاری که اغلب کشورهای پیشرفته از آن بهره‌مند هستند و می‌توانند از حجم قابل توجهی از هدر رفتن این نعمت بزرگ الهی جلوگیری کند.

در ادامه این دیدار محمدعلی شعبانی، رئیس کل جدید اداره کل بازرسی استان، ضمن قدردانی از ترتیب این دیدار بر عظم راسخ این اداره کل بر حفظ حریم بیت المال و جلوگیری از هدر رفت آبهای زیرزمینی اشاره کرد و گفت: برنامه آتی این اداره رسیدگی به پرونده‌های راکد و بایکوت شده است و تا حد توان تمام این پرونده‌ها را رسیدگی و بروز رسانی خواهیم کرد.

این مقام مسئول در زنجان، با اشاره به اینکه بودجه‌های عمومی متعلق به تمام جامعه است بر هر چه بهتر و بجا مصرف کردن آن‌ها اشاره کرد و افزود: سرمایه ملی را با تصمیمات سلیقه‌ای نباید نابود کرد.

در پایان این دیدار شعبانی گفت: این دیدار موجب شد تا راه و روش درست ارتباط و همکاری دو اداره بازنگری و تعمیق شود.

استان زنجان اعضای شورای بسیج بودجه رشد صنعت مدیر عامل شرکت مقام معظم رهبری هسته ای هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر