کد خبر: 127208 A

در بازدید مداحان و قاریان از پروژه در حال ساخت انجمن کلیوی زنجان عنوان شد:

عوارض و لطمات جسمی و روحی بیماری‌های کلیوی، هزینه‌های سرسام آوری را برای دولت و بیمار تحمیل می‌کند.

مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان در بازدید مداحان و قاریان قرآن و مسئولان عتبات عالیات زنجان از پروژه در حال ساخت این انجمن، با اشاره به افزایش روزافزون بیماری‌های کلیوی از ناحیه دیابت، فشار خون و سایر آسیب‌های اجتماعی گفت: عوارض و لطمات جسمی و روحی بیماری‌های کلیوی، هزینه‌های سرسام آوری را برای دولت و بیمار تحمیل می‌کند.
به گزارش ایلنا از زنجان، مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: مداحان و قاریان می‌توانند با تبلیغات و اطلاع‌رسانی موثر در مجالس و مناسبت‌های مذهبی، بیماران کلیوی را در زمینه‌های مالی و سایر موارد یاری کنند.
محمدرضا طهماسبی، مدیر انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان طی بازدید مداحان و قاریان قرآن و مسئولان عتبات عالیات زنجان از پروژه در حال احداثانجمن حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان با تاکید بر امر پیشگیری در این زمینه گفت: تسریع در ساخت اولین پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان، مشکلات بیماران کلیوی را کاهش می‌دهد.
وی تاکید کرد: مداحان و قاریان می‌توانند با تبلیغات و اطلاع‌رسانی موثر در مجالس و مناسبت‌های مذهبی، بیماران کلیوی را در زمینه‌های مالی و سایر موارد یاری کنند.
گفتنی‌ست قاریان و مداحان در بازدید از پروژه در حال ساخت انجمن کلیوی زنجان، آمادگی خود را در اطلاع‌رسانی به مردم در جهت پیشگیری از بیماری‌ها و جذب حمایت‌های خیرین و مردم اعلام کردند.

آسیب های اجتماعی استان زنجان تبلیغات دولت فشار خون قرآن مداحان مشکلات زنجان کلیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر