کد خبر: 128900 A

مسئول ایمنی و آتش نشانی خطوط لوله و مخابرات شرکت نفت منطقه شمال‌غرب کشور خبرداد:

آتش نشانی، سپاه و کمیته بحران شهرستان ابهر با منطقه شمال‌غرب همکاری و هماهنگی مطلوب داشتند به طوری که عملکرد آن‌ها در این مانور بسیار رضایت بخش و تاثیر گذار بود.

مسئول ایمنی و آتش نشانی خطوط لوله ومخابرات شرکت نفت منطقه شمالغرب کشور، از برگزاری مانور پدافند غیر عامل در مرکز انتقال نفت ابهر خبر داد وگفت: این مانور در راستای چگونگی مقابله با حملات هوایی و نحوه واکنش در شرایط اضطراری برگزارشد.
به گزارش ایلنا از زنجان، مسئول ایمنی و آتش نشانی خطوط لوله و مخابرات شرکت نفت منطقه شمال‌غرب کشور گفت: آتش نشانی، سپاه و کمیته بحران شهرستان ابهر با منطقه شمال‌غرب همکاری و هماهنگی مطلوب داشتند به طوری که عملکرد آن‌ها در این مانور بسیار رضایت بخش و تاثیر گذار بود.
میثم همتی، مسئول ایمنی و آتش نشانی خطوط لوله ومخابرات شرکت نفت منطقه شمالغرب کشور امروز با اعلام این خبر تصریح کرد: در این مانور نحوه حمله هوایی توسط دشمن فرضی به نمایش گذاشته شد و پس از اعلام آژیر خطر افراد حاضر در مانور خود را سریعا به نزدیک‌ترین پناهگاه ممکن رسانند تا بدون استفاده از ابزارآلات جنگی خسارات و هزینه‌های جانی و مالی را به حداقل برسانند.
همتی با بیان اینکه برگزاری این مانور نوعی تمرین و افزایش آمادگی درهنگام برخورد با خطرات احتمالی است گفت: این مانور طبق سناریوی از پیش تعیین شده اجرا شد تا نیروهای حاضر نحوه عملکرد و توانایی‌هایی خود را سنجیده و در برخورد با حوادثآمادگی بیشتری داشته باشند.
وی با اشاره به حضور دستگاه‌های ذیربط در این مانور، اظهار داشت: آتش نشانی، سپاه و کمیته بحران شهرستان ابهر با منطقه شمالغرب همکاری و هماهنگی مطلوب داشتند به طوری که عملکرد آن‌ها در این مانور بسیار رضایت بخش و تاثیر گذار بود.

آتش نشانی مخابرات نفت غرب برگزاری شمال لوله مانور ابهر خطوط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر