کد خبر: 131580 A

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان خبرداد:

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان خبر از پرداخت ۵ میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان زنجانی خبر داد.

زنجان _ ایلنا: مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان گفت: کمیته امداد با شناسایی استعدادهای مددجویان نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغال به آن‌ها اقدام می‌کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پناهی، مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان زنجان در راستای توانمندسازی مددجویان این نهاد اقدام به اشتغالزایی برای آن‌ها از طریق اجرای طرح‌های اشتغال می‌کند.

وی با اشاره به اینکه طرح‌های اشتغال کمیته امداد در رشته‌های مختلف شغلی اجرایی می‌شود، اضافه کرد: رشته‌های کشاورزی، دامپروری، دامداری و… از جمله مواردی است که رشته‌های شغلی در قالب آن‌ها اجرایی می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با بیان اینکه رشته‌های شغلی مذکور با در نظر گرفتن استعداد‌ها و توانایی‌های مددجویان اجرایی می‌شود، افزود: کمیته امداد با شناسایی استعدادهای مددجویان نسبت به پرداخت تسهیلات اشتغال به آن‌ها اقدام می‌کند.

وی در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کمیته امداد زنجان در راستای اشتغالزایی مددجویان این نهاد افزود: طی هشت ماهه گذشته از سال جاری به ۱۲۰ مددجوی زنجانی وام اشتغال پرداخت شده است.

این مسئول با بیان اینکه وام‌های پرداختی در رشته‌های شغلی مختلف است، اظهار داشت: در این راستا ۵ میلیارد و ۶۹۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد شهرستان زنجان هزینه شده است.

پناهی در پایان با مثبت ارزیابی کردن اجرای طرح‌های اشتغالزایی توسط امداد خاطر نشان کرد: خوشبختانه تا کنون بسیاری از خانواده‌های زیر پوشش با اجرای این طرح‌ها خودکفا شده و توانایی اداره زندگی خود را به صورت مستقل دارند.

وی همچنین از پرداخت وام اشتغال به دو نفر از خانواده‌های مددجوی زنجانی طی ابان ماه خبر داد و گفت: مبلغ هزینه شده در این راستا ۲۵۰ میلیون ریال است.

اشتغال پوشش خانواده کشاورزی کمیته امداد شهرستان زنجان وام زنجانی مددجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر