کد خبر: 133836 A

رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبرداد:

نخستین جشنواره موسیقی گروه نوازی با همکاری انجمن موسیقی استان زنجان، واداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از تاریخ ۱۸-۱۲ بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود.

رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان گفت: نخستین جشنواره موسیقی گروه نوازی با همکاری انجمن موسیقی استان زنجان، واداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از تاریخ ۱۸-۱۲ بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا از زنجان، رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ۵گروه از این گروه‌ها به مرحله اصلی مسابقه راه می‌یابند.
مجید کامیار، رئیس ادره هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، امروز شنبه(۱۴) دی با اعلام این خبر گفت: نخستین برگزاری جشنواره موسیقی گروه نوازی با همکاری انجمن موسیقی استان زنجان، و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از تاریخ ۱۸-۱۲ بهمن ماه در زنجان برگزار می‌شود.
کامیار با بیان اینکه این جشنواره موسیقی گروه نوازی شامل تمام گونه‌های موسیقی سنتی، ایرانی، موسیقی پاپ، وعاشقی وغیره خواهد بود افزود: این جشنواره با همکاری انجمن موسیقی استان وادره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار خواهد شد.
رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، در ادامه با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری این جشنواره گفت: ۵گروه از این گروه‌ها به مرحله اصلی مسابقه راه می‌یابند.
وی در پایان با اشاره به اجرای هر گروه در روزهای برگزاری جشنواره گفت: هر گروه در روز ۲ اجرا خواهد داشت که همگی این اجرا‌ها بعداظهر‌ها با حداقل اجرایی یک ساعته همراه خواهد بود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان فرهنگ و ارشاد اسلامی موسیقی موسیقی پاپ موسیقی سنتی نخستین اداره جشنواره نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر