کد خبر: 133867 A

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان خبرداد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از تشکیل ۱۴ کمیته ستاد دهه فجر در زنجان خبر داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان از تشکیل ۱۴ کمیته ستاد دهه فجر در زنجان خبر داد.
به گزارش ایلنا از زنجان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ۱۴ کمیته از جمله کمیته‌های ایثارگران، بسیج، فرهنگیان، دانش آموزی و دانشجویان، ورزش و جوانان، کارگری، روستایی، فرهنگی و هنری، مساجد، زنان و خانواده، فضاسازی و تبلیغات شهری، تبلیغات و اطلاع‌رسانی، ارزیابی، قرآن و کانون‌های هیئات مذهبی و کمیته اصناف در این زمینه تشکیل شده است.
سید سعید حسینی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، امروز با اعلام این خبر گفت: به مناسبت برپایی جشن‌های باشکوه دهه فجر همچون سنوات گذشته کمیته‌های تخصصی این ستاد در استان زنجان و شهرستان‌ها دایر شد.
وی با بیان اینکه جشن‌های دهه فجربه صورت مردمی و خودجوش برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: جشن‌هایی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سالگرد این پیروزی برپا شد، با حضور پرشور و گسترده مردم همراه بوده است.
حسینی در ادامه با بیان اینکه این جشن‌ها با هدف نهادینه ‌ساختن شور انقلابی و اسلامی برگزار شده است، ادامه داد: ۱۴ کمیته از جمله کمیته‌های ایثارگران، بسیج، فرهنگیان، دانش آموزی و دانشجویان، ورزش و جوانان، کارگری، روستایی، فرهنگی و هنری، مساجد، زنان و خانواده، فضاسازی و تبلیغات شهری، تبلیغات و اطلاع‌رسانی، ارزیابی، قرآن و کانون‌های هیئات مذهبی و کمیته اصناف تشکیل شده است.
همچنین وی افزود: با برنامه ریزی در این زمینه در صدد اجرا و برگزاری برنامه‌های پرشور و نشاط انقلابی برای حضور گسترده مردم در جامعه هستیم.
به گفته حسینی برگزاری همایش‌های مؤسسات فرهنگی، نمایشگاه‌ها و نقد کتاب، اجرای می‌دانی تئا‌تر در میادین شهر، برنامه‎های کوتاه سینمایی، جنگ شادی و نیز اجرای برنامه‎های فرهنگی، هنری و مذهبی در مساجد از دیگر برنامه خواهد بود. ‎

اجرای برنامه های فرهنگی استان زنجان بسیج تبلیغات جامعه خانواده دهه فجر شادی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر