کد خبر: 133881 A

مسئول روابط عمومی دانشگاه زنجان خبرداد:

طبق داده‌های موجود در ISI علی رمضانی، عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان در بین پراستناد‌ترین پژوهشگران ایرانی، رتبه‌ ۱۸را به دست آورده‌ است.

طبق داده‌های موجود در ISI علی رمضانی، عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان در بین پراستناد‌ترین پژوهشگران ایرانی، رتبه‌ ۱۸را به دست آورده‌ است.
به گزارش ایلنا از زنجان علی رمضانی، براساس اعلام این پایگاه، استناد به دانشمندان و پژوهشگران نماد کیفیت بوده و بخش مهمی از فرایند تحقیق به حساب می‌آید، از این جهت تحلیل استنادی از اصول اساسی سنجش عملکرد پژوهشگران قلمداد می‌شود.
یکی از اساتید دانشگاه زنجان در فهرست اساتید دارای پراستناد‌ترین مقالات در پایگاه استنادی قرار گرفت.
رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) در همین زمینه اعلام کرد: ایران از نظر تولید علم مقام شامخی در بین کشورهای جهان دارد. در حالی که حجم مقالات دانشمندان ایرانی در خور توجه است، کیفیت مقالات تولید شده نیز منطبق با معیارهای علم سنجی و برحسب استناد اندازه گیری می‌شود.
از این رو طبق داده‌های موجود در ISI، علی رمضانی، عضو هیأت علمی دانشگاه زنجان در بین پراستناد‌ترین پژوهشگران ایرانی، رتبه‌ ۱۸را به دست آورده‌ است.
با توجه به اطلاعات مندرج در کارنامه پژوهشی دانشگاه زنجان، وی مجموعاً ۲۰۸ مقاله مختلف در مجلات و کنفرانس‌ها داشته و ۱۴ طرح پژوهشی در این کارنامه به ثبت رسانده است.
پایگاه ISI یکی از نظام‌‌های استنادی معتبر بین المللی است که ثبت و نمایه سازی مقالات علمی در این پایگاه و مطالعه تعداد استنادهای دریافت شده توسط پژوهشگران بر‌تر، حایز اهمیت فراوان است.
براساس اعلام این پایگاه، استناد به دانشمندان و پژوهشگران نماد کیفیت بوده و بخش مهمی از فرایند تحقیق به حساب می‌آید، از این جهت تحلیل استنادی از اصول اساسی سنجش عملکرد پژوهشگران قلمداد می‌شود.

ایران جهان اسلام روابط عمومی عضو هیات علمی دانشگاه کشورهای جهان مقالات علمی دانشگاه زنجان پژوهشگران پراستنادترین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر