کد خبر: 136442 A

با حمایت و مساعدت دولت تدبیر و امید در استان زنجان؛

قائم مقام خانه مطبوعات استان زنجان گفت: با حمایت و مساعدت‌های دولت تدبیر و امید در استان زنجان، پروژه مسکونی ۱۰۰ واحدی خبرنگاران به همت خانه مطبوعات استان زنجان اجرایی می‌شود.

قائم مقام خانه مطبوعات استان زنجان گفت: در آینده شاهد شکوفایی و توسعه برنامه‌های خانه مطبوعات استان زنجان خواهیم بود.

به گزارش ایلنا از زنجان، مسعود الماسی با اعلام این خبر گفت: هر چند شاهد انتقادات زیادی به عملکرد خانه مطبوعات در ۱۰ سال گذشته هستیم ولی در همین مدت با همکاری و تعامل خبرنگاران، کارهای بزرگی انجام شده است که از آن جمله می‌توان به ساخت پروژه ۶۰ واحدی خبرنگاران اشاره کرد.

الماسی با تاکید بر نقش نهادهای مدنی و صنفی در گسترش مطالبات معیشتی و اقتصادی خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات گفت: مسئولان دولت نهم و دهم هیچ اعتقادی به تشکیل یا گسترش نهادهای صنفی و مدنی نداشتند و و اصلا این نهاد‌ها را به رسمیت نشناختند و با دید امنیتی به آن نگاه می‌کردند.

قائم مقام خانه مطبوعات استان زنجان، در ادامه با اشاره به انتخابات ۲۴ خردادماه سال ۹۲ و پیروزی دولت تدبیر و امید افزود: یکی از شعارهای اصلی دکتر روحانی بسط و گسترش نهادهای مدنی و صنفی در جامعه بود که با حضور مهندس انصاری در مدیریت عالی استان مدیریت فرهنگی استان، انتظارات خبرنگاران و اصحاب مطبوعات دو چندان شده و امید به آینده در آن‌ها علی الخصوص در بحثامنیت شغلی و ارتقاء وضعیت معیشتی و اقتصادی بسیار بیشتر شده استو شور و هیجان ایجاد شده در میان اصحاب رسانه در حال حاضر گواهی به این مدعاست.

الماسی همچنین با تاکید به حضور گسترده اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران فعال در حوزه رسانه‌ها در انتخابات آتی مجمع عمومی یاد آور شد: دیگر زمان بهانه تراشی و انتقاد نیست و همه خبرنگاران باید قدر فضای جدید را بدانند و فعالانه و پرشور در انتخابات خانه مطبوعات شرکت کنند و با این حضور پیگیر مطالبات صنفی و حقوق از دست رفته خود باشند.

قائم مقام خانه مطبوعات استان زنجان خاطر نشان کرد: اجرای پروژه ۱۰۰ واحدی خبرنگاران، تاسیس تعاونی مصرف خبرنگاران، پرداخت وام‌های خودرو و تسهیلات بانکی، ارتقاء سطح حرفه‌ای خبرنگاران، تشکیل کلاس‌های آموزشی و تقویت امنیت شغلی اصحاب مطبوعات از جمله برنامه‌های آتی خانه مطبوعات است که با حضور گسترده اصحاب رسانه‌ها و مساعدت مدیریت عالی استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی موانع پیش روی برطرف شده و شاهد شکوفایی و توسعه برنامه‌های خانه مطبوعات در آینده خواهیم بود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اصحاب رسانه انتخابات تسهیلات بانکی حقوق دولت رسانه مطبوعات زنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر