کد خبر: 136496 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در صدد برگزاری برنامه‌های باشکوه‌تر از سال‌های قبل دراستان باشند.

استاندار زنجان گفت: برگزاری جشن بزرگ پیروزی انقلاب باید با مشارکت مردم استان برگزار شود.

جمشید انصاری امروز دوشنبه(۲۳دی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا در زنجان، گفت: روز ۲۲ بهمن روز تجلی همبستگی، اتحاد و وفاق مردم ایران بر سر آرمان‌های امام و رهبری است.

استاندار زنجان، با بیان اینکه در آستانه ۳۵ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی هستیم گفت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید در صدد برگزاری برنامه‌های باشکوه‌تر از سال‌های قبل دراستان باشند.

انصاری با اشاره به مشارکت هرچه گسترده مردم وشهروندان به‌ویژه جوانان در این جشن پیروزی بزرگ انقلاب در استان گفت: در جلب و جذب مشارکت عمومی برای برگزاری جشن‌ها در استان باید تلاش شود.

وی ستاد برگزاری دهه فجر استان را با همکاری کمیته‌های ویژه برای برگزاری مراسم جشن در سطح استان با مسئولیت دستگاه‌های اجرایی مهم عنوان کرد و گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری با این کمیته‌ها و ستاد هستند.

استاندار زنجان در ادامه با تاکید بر اجرای برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی در استان با مشارکت و حضور مردمی گفت: این جشن‌ها در استان باید با مشارکت مردم برگزار شود.

مقام عالی دولت در استان با بیان اینکه اجرای برنامه‌های ویژه جشن پیروزی باید حالت جشن در استان را داشته باشد تصریح کرد: مردم در این جشن‌ها دارای نقش اساسی هستند.

انصاری در پایان با اشاره به نقش اساسی مردم استان زنجان در پیروزی انقلاب اسلامی در سطح کشور گفت: در استان زنجان نیازمند بازآفرینی، پرداخت مناسب در جهت شناسایی بیشتر از افراد دارای نقش در پیروزی انقلاب و تجلیل از آن‌ها هستیم.

۲۲ بهمن استان زنجان امام و رهبری انقلاب پیروزی انقلاب اسلامی دستگاه های اجرایی دولت دهه فجر مردم ایران همه دستگاه های اجرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر