کد خبر: 136912 A

معاون فرهنگی سپاه استان زنجان خبر داد:

معاون فرهنگی سپاه استان زنجان از برگزاری همایش بسیج و رسانه در زنجان خبر داد.

زنجان: معاون فرهنگی سپاه استان زنجان گفت: رسانه‌های بر‌تر استان در حوزه بسیج در این مراسم تقدیر می‌شوند.

ابوالفضل طهماسبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در زنجان گفت: همایش بسیج و رسانه با سه کارگروه علمی و تخصصی برگزار می‌شود.

طهماسبی خاطرنشان کرد: در این دوره از همایش کارگروه‌های «رسانه و اولویت گفتمان رهبری»، «رسانه و مقابله با جبهه معارض رسانه‌ای» و «رسانه و بسیج» برگزار می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: جذب حداکثری، توانمندسازی رسانه‌های استان، برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی و بصیرت‌افزایی و مهارتی از جمله اهداف بسیج رسانه استان است.

طهماسبی بر ضرورت حضور رسانه‌های استان در این مراسم تاکید کرد و افزود: رسانه‌های بر‌تر استان در حوزه بسیج در این مراسم تقدیر می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه همایش بسیج و رسانه با حضور اصحاب مطبوعات و خبرگزاری‌های استان زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این همایش هفتم بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به حضور یکی از مسئولان بسیج رسانه کشور در این همایش تصریح کرد: این برنامه به صورت کارگاهی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصار المهدی(عج)، حجت الاسلام متین، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان و صفری مدیرکل صدا و سیمای زنجان در این کارگاه سخنرانی می‌کنند، تصریح کرد: از خبرگزاری‌ها و رسانه‌های بر‌تر در این مراسم تجلیل می‌شود.

طهماسبی در پایان نقش رسانه‌ها را در مقابله با اقدامات غرب مهم دانست و افزود: باید به چنین نقشی بیشتر تاکید شود.

استان زنجان بسیج رسانه مسئول نمایندگی ولی فقیه مطبوعات معاون سپاه برگزاری زنجان همایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر