کد خبر: 136962 A

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان:

اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ و ظلم ستیز ایران اسلامی حاصل انقلاب و الگویی برای جهانیان است.

حمیدرضا شهبازی امروز سه شنبه(۲۴دی) در جلسه ستاد دهه فجربا اشاره به برگزاری مراسم سی و پنجمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی دراستان زنجان گفت: در سالجاری باید از ظرفیتهای رسانه ملی بیشتر استفاده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، شهبازی با بیان اینکه اتحاد و، وفاق ملی ایرانیان نتیجه انقلاب اسلامی است افزود: باید در تبین و شناسایی ارزش‌ها و آرمانهای انقلاب برای نسل جوان امروز بکوشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان، در ادامه تصریح کرد: اتحاد و یکپارچگی ملت بزرگ و ظلم ستیز ایران اسلامی حاصل انقلاب و الگویی برای جهانیان است.

شهبازی همچنین بابیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مردمی است خاطر نشان کرد: باید برنامه‌های دهه فجر نیز مردمی باشد، چرا که برگزاری جشن‌ها با وجهه مردمی بسیار تاثیر گذار و حایز اهمیت است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان با تاکید بر اینکه در برگزاری مراسم دهه فجر در شهر‌ها و روستاهای استان زنجان فرماندارن و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی توجه ویژه داشته باشند به برگزاری مراسمات ویژه جشن انقلاب داشته باشند افزود: عجله‌ای در خصوص افتتاح طرح‌ها وپروژه‌ها نداشته باشید.

شهبازی در بخشی از سخنان خود تاکید کرد: برنامه‌های این دهه از نظر کمی تجمیع شده و کیفی‌تر از سال‌های گذشته اجرا شود.

مدیر کل سازمان صدا و سیمای استان زنجان نیز در ادامه این جلسه گفت: این رسانه ملی در تلاش است تا برنامه‌های جامع و دقیقی در ایام الله دهه فجرتولید پخش در سطح استان کند.

مرتضی صفری با اشاره به تولید وپخش برنامه‌ها دراستان زنجان از طریق شبکه استانی اشراق گفت: ۲۴۵ ساعت برنامه در خصوص این دهه برای پخش پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر این موارد گفت: مناسب‌های انقلابی فرصت خوبی برای بازخوانی مجدد از دستاوردهای نظام، انقلاب، آرمان‌های امام راحل، شهدا و رهبری است.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استاندار زنجان نیز در ادامه این جلسه گفت: محوریت برگزاری برنامه‌های دهه فجر در مساجدی باشد که مرکز قیام مردم در دوران انقلاب بوده است.

علی جعفری تصریح کرد: باید برای مشارکت مردم در برگزاری این برنامه‌ها بستر سازی و ایجاد فضا شود.

وی همچنین با تاکید بر حضور دانش آموزان و دانشجویان در اجرای برنامه‌های دهه فجر گفت: برنامه‌ها در این زمینه باید چشمگیر و گسترده باشد.

اجتماعی و فرهنگی استان زنجان اسلامی ایران انقلاب انقلاب اسلامی ایران ایران اسلامی جهان رسانه ملی معاون سیاسی امنیتی ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر