کد خبر: 137749 A

افتتاح قریب الوقوع مرکز ناباروری زنجان؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: دانشکده های فن آوریهای نوین پزشکی و دندانپزشکی تا پایان امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.

ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: دانشکده های فن آوری های نوین پزشکی و دندانپزشکی تا پایان امسال در استان زنجان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبر نگار " ایلنا " از زنجان، " رحیم سروری " روز شنبه در مراسم بهره برداری از بیمارستان خصوص بهمن در استان زنجان اظهار داشت: ارتقاء شاخصهای علوم پزشکی استان زنجان طی سالهای اخیر مرهون زحمات مسئولان این استان بود.

وی از بهره برداری دانشکده های فن آوریهای نوین پزشکی و دندانپزشکی تا پایان امسال در استان زنجان خبر داد و افزود: این مجموعه با ۱۳ هزار متر مربع زیربنا در استان زنجان نهایی خواهد شد.

این مقام مسئول به مقوله ناباروری و مشکلات زوج های جوان برای مراجعه به کلان شهرها برای درمان نیز اشاره کرد و افزود: به زودی مرکز ناباروری استان زنجان نیز فعال خواهد شد.

" سروری " به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن زنجان اشاره کرد و افزود: ۱۰ درصد تختهای این بیمارستان به بیماران روانی اختصاص دارد و سعی خواهیم کرد بیماران بی بضاعت را نیز تحت پوشش این بیمارستان قرار دهیم.

وی به مقوله توریسم درمانی در برخی از کشورها اشاره کرد و با یادآور اینکه این مساله درآمدهای بسیاری را برای کشورها در پی دارد، خاطرنشان ساخت: ما با استفاده از مرزهای فرا کشوری بالاخص کشور آذربایجان می توانیم از ظرفیت توریسم درمانی در استان زنجان بهره مند شویم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ادامه داد: با ارتقاء شاخصهای درمانی و تعامل با کشورهای هدف، این امر شدنی است.

استان زنجان بیمارستان پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان درمان علوم پزشکی مشکلات زنجان بهره جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر