کد خبر: 138829 A

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده فنی و حرفه‌ای سما زنجان گفت: دانشجویان موظفند در تاریخ‌های اعلام شده نسبت به انجام امور آموزشی خود اقدام کرده و مسوولیت رعایت پیش نیاز دروس و سقف واحد مجاز بر عهده خود دانشجوست.

زنجان: معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده فنی و حرفه‌ای سما زنجان تقویم آموزشی نیمسال دوم ۹۳-۹۲ این دانشکده را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا از سیده رقیه متوسلین امروز با اعلام این خبر گفت: انتخاب واحد اینترنتی دانشجویان از دوازدهم بهمن ۹۲ آغاز می‌شود و تا شانزدهم این ماه ادامه خواهد داشت.

وی شروع کلاس‌ها را از ۱۹ بهمن اعلام کرد و اظهار داشت: دانشجویان می‌توانند برای حذف و اضافه دروس خود ار ۲۶ تا ۲۸ بهمن ۹۲ اقدام کنند.

ایشان با اشاره به اینکه دانشجویان باید در مهلت مقرر نسبت به امور آموزشی خود اقدام کنند افزود: نیمسال دوم ۹۳-۹۲ این دانشکده ۲۲ خرداد ۹۳ به پایان رسیده و امتحانات پایان ترم هم از ۲۴ خرداد آغاز و تا ۱۱ تیر ۹۳ ادامه می‌یابد.

متوسلین درادامه متذکر شد: دانشجویان موظفند در تاریخ‌های اعلام شده نسبت به انجام امور آموزشی خود اقدام کرده و مسوولیت رعایت پیش نیاز دروس و سقف واحد مجاز بر عهده خود دانشجوست.

وی در پایان گفت: این دانشکده در رشته ۱۴رشته الکتروتکنیک، الکترونیک، معماری، تربیت بدنی، ساختمان، کامپیو‌تر، نقشه کشی عمومی، مربی کودک، مکانیک خودرو، متالورژی، حسابداری، کاردان فنی انتقال برق، کاردان فنی ربات، و نقاشی بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد.

الکترونیک برق تقویم خودرو دانشجو فنی و حرفه ای معاون معماری مکانیک نقاشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر