کد خبر: 138892 A

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان خبرداد:

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان از جمع‌آوری ۸ میلیارد ریال زکات در شهرستان زنجان تا پایان آذر ماه امسال خبر داد.

زنجان: مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان گفت: دبیرخانه شورای زکات در کمیته امداد مستقر است و خوشبختانه با همکاری موجود سالانه اقدامات مختلفی در این زمینه صورت می‌گیرد.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصغر پناهی اظهار کرد: زکات یکی از موضوعات مورد تاکید در دین اسلام است و در آیات قرَآنی و روایات نقل شده از ائمه معصومان(ع) تاکید بسیاری بر این موضوع شده است.

وی با اشاره به اینکه از مهم‌ترین اهداف جمع‌آوری زکات محرومیت زدایی و کمک به محرومین است، اضافه کرد: دبیرخانه شورای زکات در کمیته امداد مستقر است و خوشبختانه با همکاری موجود سالانه اقدامات مختلفی در این زمینه صورت می‌گیرد.

مدیر کمیته امداد شهرستان زنجان با اشاره به برگزاری جلسات با کشاورزان عمده کار اذعان داشت: در این جلسات توجیهی اهمیت پرداخت زکات برای کشاورزان تبیین می‌شود.

این مسئول همچنین به نصب بنرهای تبلیغی در سطح شهر و همچنین برگزاری مستمر جلسات شورای زکات اشاره کرد و افزود: جلسات شورای زکات با حضور ائمه جمعه و اعضای کارگروه زکات برگزار می‌شود.

وی در ادامه به جمع‌آوری ۸ میلیارد ریال زکات در شهرستان اشاره داشت و گفت: مبالغ جمع‌آوری شده صرف امور محرومین و احداثپروژه‌های عام المنفعه می‌شود.

دین کمیته امداد شهرستان جمع مدیر زنجان اسلام کشاورزان آوری زکات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر