کد خبر: 139901 A

مدیر گروه رشته الکتروتکنیک دانشکده سما زنجان خبرداد:

گروه الکتروتکنیک دانشکده سما زنجان در طی سالیان گذشته با استفاده از اساتید مجرب در ایجاد مهارتهای فنی در شاخه برق در دانشجویان پیشرو بوده است.

زنجان: مدیر گروه رشته الکتروتکنیک دانشکده فنی و حرفه‌ای سما زنجان گفت: قطعه طراحی و ساخته شده توسط این دانشجو بعد از طی تستهای مختلف دما، PH و تایید کارایی آن قابلیت نصب بر روی کلیه پمپهای مورد استفاده در صنایع را داشته و منجر افزایش تولید می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، خطیبی، مدیر گروه رشته الکتروتکنیک دانشکده فنی و حرفه‌ای سما زنجان امروز با اعلام این خبر گفت: اختراع آرمین محمدی دانشجوی رشته الکتروتکنیک دانشکده فنی و حرفه‌ای سما زنجان تحت عنوان «قطعه آب بند پمپ مختص سیالات دارای ذرات سلیس محلول» جایزه بنیاد ملی نخبگان را کسب کرد.

خطیبی گفت: در جشنواره منطقه‌ای بنیاد ملی نخبگان که در استان اردبیل برگزار گردید، اختراع آرمین محمدی دانشجوی این رشته به شماره ثبت ۷۵۴۳۲ از بین ۱۶۴ اختراع شایسته دریافت اعتبار پژوهش و نوآوری به مبلغ ۰۰۰ / ۰۰۰ / ۳۰ ریال و عنوان سطح ۳ بنیاد ملی نخبگان شد.

وی افزود: قطعات موجود در بازار که برای آب بندی پمپهای صنعتی استفاده می‌شود، علاوه بر قیمت بالا و عمرکم بخوبی آب بندی نشده و منجر به کاهش راندمان تولید می‌شوند.

خطیبی در ادامه افزود: قطعه طراحی و ساخته شده توسط این دانشجو بعد از طی تستهای مختلف دما، PH و تایید کارایی آن قابلیت نصب بر روی کلیه پمپ‌های مورد استفاده در صنایع را داشته و منجر افزایش تولید می‌شود.

لازم به ذکر است گروه الکتروتکنیک دانشکده سما زنجان در طی سالیان گذشته با استفاده از اساتید مجرب در ایجاد مهارتهای فنی در شاخه برق در دانشجویان پیشرو بوده است.

استان اردبیل برق دانشجو فنی و حرفه ای نخبگان ملی زنجان دانشکده سما الکتروتکنیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر