کد خبر: 139905 A

مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان:

مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان با اشاره به این که بیماری های کلیوی تا آخر عمر گریبانگیر بیماران است، گفت: با ساخت پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، پیشگیری از پیشرفت روزافزون بیماری های کلیوی میسر می شود.

زنجان: مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: تا مادامی که این پروژه است و بیماران از آن استفاده می کنند، خیّرین این پروژه از ثواب آن بهره مند می شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان, علی اصغر طارمی امروز با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۶۰ درصد است و گفت: اسکلت بتنی پروژه تخصصی آموزشی، پیشگیری و تحقیقاتی انجمن کلیوی زنجان به اتمام رسیده و این پروژه در مرحله سفت کاری و نازک کاری قرار دارد.

این عضو انجمن کلیوی زنجان، تکمیل پروژه تخصصی انجمن کلیوی را منوط به مساعد شدن شرایط آب و هوا و تامین منابع مالی دانست و افزود: با تامین منابع مالی تا ۶ ماه دیگر این پروژه به اتمام می رسد.

وی زیر بنای این پروژه را ۴ هزار متر مربع و تعداد طبقات آن را ۵ طبقه برشمرد و تاکید کرد: زیرزمین این پروژه به عنوان پارکینگ، طبقه اول بخش دیالیز و خدمات جانبی، طبقه دوم مرکز اداری و اجرایی، طبقه سوم مرکز آموزشی و تحقیقاتی، طبقه چهارم مشاوره سالمندان است و از طبقه پنجم به عنوان خوابگاه استفاده می شود و بیمارانی که از شهرهای اطراف مراجعه می کنند در این مکان اسکان داده می شوند.

مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان با اشاره به این که مبلغ ۳۰ میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز این پروژه برآورد شده است، اظهار داشت: مبلغ ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای پیشرفت ۶۰ درصدی این پروژه هزینه و مبلغ ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز لازم است تا این پروژه به بهره برداری رسد.

طارمی با اشاره به نقش موثر مردم و خیّرین در پیشرفت این پروژه تصریح کرد: صاحبان اصلی این پروژه، مردم و خیّرین هستند و حضور آنان در امور خیر همیشه پررنگ است.

وی اظهار داشت: دعای خیر بیماران بدرقه راه تمام مردم و خیّرین نوعدوست است.

مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان تاکید کرد: تا مادامی که این پروژه است و بیماران از آن استفاده می کنند، خیّرین این پروژه از ثواب آن بهره مند می شوند.

طارمی ادامه داد: با ساخت این پروژه و راه اندازی واحد پیشگیری و آموزش، مردم در زمینه بیماری های کلیوی که مادام العمر بیماران را درگیر می کند، به طور صحیح و سریع آشنا می شوند.

وی نقش تبلیغات را در جذب کمک های مردمی مهم دانست و تاکید کرد: مردم زنجان در امور خیر پیشتاز هستند و با وجود تبلیغاتی که از سوی انجمن کلیوی زنجان انجام شده اما عده ای از مردم از ساخت این پروژه آگاهی ندارند.

مجری پروژه انجمن حمایت از بیماران کلیوی زنجان، پروژه تخصصی انجمن کلیوی را در جهت پیشگیری از بیماری های کلیوی ضروری دانست و ادامه داد: این پروژه در راستای آموزش و پیشگیری از بیماری های کلیوی، برای عموم مردم ساخته می شود.

وی یادآور شد: ۳ نفر مهندس، ۲۵ نفر کارگر ماهر و نیمه ماهر و ۲ نفر نگهبان بر روی این پروژه مشغول به کار هستند و اعضای کمیته فنی انجمن کلیوی زنجان، مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره انجمن کلیوی زنجان، مهندسان مشاور اسوه و ناظران سازمان نظام مهندسی ساختمان، فعالیت مستمر و دائمی بر این پروژه را دارند.

طارمی در پایان به نحوه تامین هزینه های مالی از طرف مردم برای سرعت بخشیدن به ساخت این پروژه اشاره کرد و گفت: مردم می توانند از طریق کمک های مالی مانند تهیه مصالح مختلف ساختمان و یا به عنوان نیروی کار به صورت خیرخواهانه، در بهره برداری سریع این پروژه، بیماران کلیوی نیازمند را یاری کنند.

آب و هوا تبلیغات سالمندان کمک های مردمی منابع مالی نیروی کار هیئت مدیره زنجان پروژه کلیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر