کد خبر: 141132 A

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای مقابله با جنگ نرم دشمنان است.

ایلنا: معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: با ظهور انقلاب اسلامی دنیا به سمت بیداری اسلامی پیش می‌رود.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از زنجان، " سید جعفر موسوی " در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت دهه فجر انجام شد، گفت: حساسیت جهان اسلام ایجاب می کند که ما در این بهار با قدرت به تبیین دستاوردهای انقلاب بپردازیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با استفاده از جنگ نرم در تلاش برای انحراف جوانان و همچنین ساده نشان دادن دستاوردهای انقلاب هستند، اضافه کرد: همین موضوع ضرورت اجرای منسجم تر برنامه ها را بیشتر می کند.

این مقام مسئول در ادامه با تاکید بر افزایش برنامه های اجرایی در مقابله با جنگ نرم دشمنان اذعان داشت: دهه فجر فرصت مناسبی برای مقابله با این نوع تهاجمات است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه استکبار جهانی تلاش می‌کند از گسترش بیداری اسلامی به وجود آمده و از نتایج انقلاب جلوگیری کند، اظهار کرد: این مسیر برگشت‌ناپذیر ادامه خواهد داشت و به همین منظور ملت ایران که به عنوان یک ملت سرآمد و الگو در جهان امروز مطرح شده، همه توان خود را به کار می‌گیرد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه مردم وظیفه‌ای خطیر و حیاتی بر عهده دارند تا با قدرت از انقلاب‌ اسلامی خود حفاظت و پایداری کنند، خاطرنشان کرد: چرا که امروز چشم امید همه مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان به سوی ملت ایران و انقلاب آن دوخته شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه امروز ملت‌ها بیدار شده‌اند‌ و روز حاکمیت ملت‌ها بر سرنوشت خودشان است، بیان داشت: با ظهور انقلاب اسلامی دنیا به سمت بیداری اسلامی پیش می‌رود.

" موسوی " با اشاره به اینکه ملت ایران برای نشان دادن بیداری ملت‌ها و امت اسلام وظیفه‌ای بر عهده دارد، گفت: امید است ملت ایران بتوانند ماهیت انقلابی و اسلامی خود را حفظ کرده و به سمت توسعه و پیشرفت حرکت کنند.

وی در ادامه با اشاره به بازتاب برنامه های اجرایی طی دهه فجر اذعان داشت: این برنامه ها بازتاب داخلی و خارجی دارد.

وی همچنین با اشاره به اینکه اصول انقلاب ثابت است، اضافه کرد: برنامه ها ی اجرایی نیز در همین راستا عملیاتی می شود.

استان زنجان انقلاب اسلامی بیداری اسلامی تبلیغات جنگ جهان جهان اسلام دهه فجر روابط عمومی ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر