کد خبر: 141608 A

بازیگر برجسته سینمای ایران در زنجان:

امروز مخاطبان با این استقبال بی‌نظیر درسطح کشور و استان، با این استقبال پر ازدحام مهر و محبت خود را نسبت به سینما و هنرمندان در راستای آشتی با سینما نشان داند.

زنجان: حبیب دهقان نسب بازیگر سینمای ایران در زنجان، گفت: در گذشته نزدیک و نه چندان دور شاهد سیاستهای غلط و نامطلوب سینمایی در ایران بودیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، ‌ شامگاه پنج شنبه(۱۰بهمن)، بازیگر برجسته سینمای ایران «حبیب دهقان نسب» در مراسم جشن «سینما سلام» در میان مخاطبان و هنرمندان استان زنجان، در محل تنها سینمای زنجان «سینما بهمن» با اشاره به وابستگی مخاطبین و بازیگران و هنرمندان به همدیگر گفت: در گذشته نزدیک و نه چندان دور شاهد سیاست‌های غلط و نامطلوب سینمایی در ایران بودیم.

دهقان نسب با بیان اینکه هنرمندان در طی این سال‌ها نتوانستند، فیلم خوب به جامعه ارائه دهند و اگر هم فیلمی ارائه دادند، این فیلم‌ها هرگز رنگ چهره پرده سینما را ندید، افزود: امروز مخاطبان با این استقبال بی‌نظیر درسطح کشور و استان، با این استقبال پر ازدحام مهر و محبت خود را نسبت به سینما و هنرمندان در راستای آشتی با سینما نشان داند.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: این جشن «سینما سلام» به اندیشه و تدبیر مسئولین و حضور هنرمندان و بازیگران در میان مردم و مخاطبین با اکران فیلم‌ها در سینما‌ها به صورت رایگان همواره موجب آشتی مردم و سینما شده باشد.

استان زنجان ایران جامعه سینمای ایران زنجان سینما هنرمندان سیاست شاهد چندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر