کد خبر: 142818 A

فرماندار شهرستان سلطانیه:

فرماندار شهرستان سلطانیه در سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی به ایران، به همراه امام جمعه شهر سلطانیه و تنی چند از مسئولان شهرستان، با تعدادی از خانواده ی معظم شهدای این شهرستان دیدار کرد.

فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: دیدار از خانواده‌های معظم شهدا نباید تنها در ایام الله مبارکه دهه فجر به وقوع پیوندد بلکه باید در طول سال و به طور مستمر و توسط کلیه مسئولین شهرستان، از آن‌ها دیدار به عمل آمده و تکریم شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، پرویز خالقی امروز در دیدارهایی که از خانواده‌های معظم شهیدان رضا عباسی‌ها، سید نصرت اله صفوی، نبی اله رنجبر و شهید سید مصطفی صفوی داشت، خانواده‌های معظم شهدا را صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران یاد کرده و این دیدار‌ها را تجدید میثاقی با آرمان‌های انقلاب دانست.

وی خطاب به مسئولان شهرستان اظهار کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا عملی پر خیر و برکت است و تأکید کرد: استقرار اداره بنیاد شهید و جانبازان در شهرستان سلطانیه یکی از اقدامات مهم و ضروری در امر تکریم شهدای شهرستان است و مسئولان باید نسبت به دیدار از آن‌ها احساس مسئولیت کرده و در این خصوص خواستار تدوین آمار کامل خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان سلطانیه شدند.

خالقی در پایان ادامه افزود: دیدار از خانواده‌های معظم شهدا نباید تنها در ایام الله مبارکه دهه فجر به وقوع پیوندد بلکه باید در طول سال و به طور مستمر و توسط کلیه مسئولین شهرستان، از آن‌ها دیدار به عمل آمده و تکریم شوند.

امام جمعه انقلاب انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی ایران ایران بنیاد شهید جانبازان و ایثارگران خانواده خانواده های شهدا خانواده های معظم شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر