کد خبر: 143223 A

مدیر عامل آبفای استان زنجان اعلام کرد:

مدیرعامل آبفای استان زنجان گفت: پرداخت الکترونیکی قبوض آب بهاء با اصلاح قراردادهای پرداخت الکترونیکی با پست بانک منعقد شده است که در حدود ۶۰ درصد از عملیات دریافت قبوض بر عهده آن بانک است.

زنجان: مدیر عامل آبفای استان زنجان گفت: انجام بالا سینگ آب شهر‌ها جهت تعیین دقیق اطلاعات تولید، فروش، پرت و کاهش هدر رفت آب در اولویت کاری است.

به گزارش ایلنا از زنجان، مسلم پورنصرت با اعلام این خبر، افزود: با واگذاری خدمات به دفا‌تر پیشخوان دولت با ۲۲ خدمت که واگذاری این خدمات درراستای کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی در زمینه وقت، سوخت و گردش سریع کار‌ها انجام شده است.

وی همچنین به تحقق عنوان سال هم اشاره کرد و گفت: واگذاری خدمات در اکثر مراحل به بخش خصوصی(قرائت کنتور، پخش قبوض و وصل انشعاب) از دیگر مصادیق صرفه جویی در هزینه‌هاست.

پورنصرت در ادامه تصریح کرد: واگذاری اتفاقات به بخش خصوصی در جهت رفع به موقع حوادثو تعداد اتفاقات شبکه‌های توزیع و انشعابات در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

مدیر عامل آبفای گفت: انجام بالا سینگ آب شهر‌ها جهت تعیین دقیق اطلاعات تولید، فروش، پرت و کاهش هدر رفت آب در اولویت کاری است.

استان زنجان بخش خصوصی دولت صرفه جویی کاهش هزینه عملیات پست بانک آبفای قبوض
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر