کد خبر: 146260 A

شهردار زنجان خبرداد:

شهردار زنجان گفت: با تشکیل کمیته وصول مطالبات بدهکاران میلیاردی شهرداری زنجان تعیین تکلیف می‌شوند.

شهردار زنجان گفت: با تشکیل کمیته وصول مطالبات بدهکاران میلیاردی شهرداری زنجان تعیین تکلیف می‌شوند.
به گزارش ایلنا از زنجان، محسن امین، در جلسه شورای اداری شهرداری زنجان اظهار کرد: با تشکیل کمیته وصول مطالبات شهرداری زنجان تا ۱۵ روز آینده تکلیف بدهکاران میلیاردی شهرداری زنجان مشخص می‌شود.
وی با بیان اینکه پرونده کسانی که برای بدهی خود به شهرداری چک داده و برگشت خورده است به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع داده می‌شود، تصریح کرد: برای این پرونده‌ها باید قلع بنا درخواست شود.
شهردار زنجان خاطر نشان کرد: در این راستا همه پرونده‌هایی که بالای ۵ میلیارد ریال به شهرداری زنجان بدهی دارند مشخص خواهد شد.
وی با تاکید بر فرهنگ سازی فرهنگ شهرنشینی گفت: این موضوع که شهرداری صاحب شهر است باید به عنوان یک فرهنگ در جامعه باشد.
امین بر برخورد شایسته پرسنل شهرداری با ارباب رجوع تاکید کرد و افزود: مدیران در چینش نیرو‌ها باید طوری عمل کنند که در ‌‌نهایت رضایت شهروندان و افراد قانون مدار بیشتر فراهم شده و زمینه‌های نارضایتی جمع شود.
وی با اینکه زمینه تخلفات ساختمانی باید برچیده شود، گفت: در برخورد با تخلفات باید طوری عمل شود که جریمه بازدارنده تخلف باشد.
شهردار زنجان با اشاره به اینکه شهرداران مناطق در تخلفات ساختمانی باید حداقل ۴۰ درصد جرائم را به صورت نقد دریافت کنند، ادامه داد: مناطق می‌توانند باقی مانده جرائم را حداکثر در ۱۲ قسط دریافت کنند.
وی با بیان اینکه همه پرسنل و مدیران شهرداری باید به سهم خود برای پیشبرد اهداف شهرداری تلاش کنند، ابراز داشت: به دنبال مدیریت جزیره‌ای نیستم.
امین با اشاره به اینکه نباید مدیران شهرداری فقط در اتاق خود بنشینند، افزود: تمام فعالیت‌های شهرداری در سطح خیابان نمود پیدا می‌کند.
وی همچنین به جمع بندی بودجه سال ۹۳ شهرداری زنجان اشاره کرد و گفت: امیدوارم بودجه شهرداری زنجان فردا در جلسه علنی شورا مطرح شود.
در پایان جلسه احکام مدیران و مشاوران شهردار زنجان ابلاغ شد و حکم سمانه شاددل به عنوان معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری، محمدحسین جعفری پابندی به عنوان معاون شهرسازی و معماری شهرداری، علی محمدی به عنوان مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و سید اسماعیل موسوی، خلیل رحیمی و فاطمه کرباسی به عنوان مشاوران شهرداری ابلاغ شد.

آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جامعه جلسه علنی چک شورای اداری شهرداری فرهنگ سازی قانون معاون حمل و نقل معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر