کد خبر: 147756 A

مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان اعلام کرد:

دومین جشنواره افسرا ن جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی استان زنجان به همت مدیریت فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در بخش‌ها و موضوعات گوناگونی برگزار می‌شود.

دومین جشنواره افسرا ن جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی استان زنجان به همت مدیریت فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان در بخش‌ها و موضوعات گوناگونی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، مصطفی دودانگه مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان عنوان کرد: زمان اجرای این همایش از بهمن ماه ۹۲تا دهه اول اردیبهشت ۹۳ است.

دودانگه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب دانشگاهیان را افسران جنگ نرم معرفی کرده‌اند، اظهار کرد: در این راستا بسیج دانشجویی نیز باید در خط مقدم جبهه مبارزاتی و دفاعی این عرصه حضور داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه با توجه به موقعیت خاص و حساس بسیج دانشجویی تصریح کرد: در ساختار نظام اسلامی بسیج از اهمیت خاصی برخوردار است از همین رو این نهاد مقدس نقطه نهایی هدف دشمنان محسوب می‌شود.

دودانگه همچنین با بیان اینکه همزمان با پیشرفت تکنولوژی که تمام عرصه‌ها ی زندگی بشر را تحت کنترل گرفته؛ زندگی بدون اینترنت معنا ندارد و ممکن نیست. اینترنت‌‌ همان گونه که می‌تواند باعثآرامش و تسریع امور روزمره شود به‌‌ همان اندازه هم می‌تواند باعثتشویش و تخریب شود.

مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: هم اکنون که زمان جنگ نرم است تمام کشور خط مقدم است و فعالیت‌های ما در بسیج به عنوان یک واحد عمل کننده جنگ نرم محسوب می‌شود، دشمن در جنگ نرم قصد دارد پایه‌های ایمان و اعتقاد مردم را تضعیف کند که باید با برگزاری برنامه‌های کیفی مانع از تحقق اهداف دشمن شد.

وی ابراز داشت: با توجه به اینکه جنگ نرم موجب تغییر الگوی فرهنگی در شرایط حساس می‌شود، مسئولان بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها طبق منویات امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، افسران جوان جنگ نرم هستند و نقش بسیار موثری در شکست توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم دارند.

مصطفی دودانگه با تاکید بر اینکه افسران جنگ نرم باید مطیع محض و کامل ولایت فقیه باشند و هیچ کجروی و انحراف از این خط نداشته باشند و با استدلال، منطق و شناخت کامل از خود و جامعه تلاش کنند، عنوان کرد: افسر جنگ نرم باید مراقب تقوا باشد ودشمن در فضای جنگ نرم می‌خواهد چیزی را درک کنیم که او درک می‌کند.

مسئول فاوا و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: در همین راستا امسال نیز دومین جشنواره افسران جوان جنگ نرم بسیج دانشجویی استان زنجاندر بخشهای وبلاگ، سایت و کلیپ و… و با ۱۶ محور و موضوع برگزار خواهد شد، که عموم دانشجویان می‌توانند در یک یا چند موضوع شرکت نمایند.

مراسم اختتامیه این جشنواره دهه اول اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان و شرکت کنندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی ناحیه بسیج دانشجویی استان زنجان zanjan. bso. ir مراجعه کنند و یا با شماره ۰۹۳۸۳۸۲۴۲۱۸ تماس حاصل نمایند.

استان زنجان اینترنت بسیج جامعه جنگ رهبر معظم انقلاب فضای مجازی نظام اسلامی ولایت فقیه جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر