کد خبر: 150194 A

رییس واحدHSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب:

رییس واحدHSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب کشور گفت: دوره آموزشی مدیریت ریسک و ارزیابی با حضور پرسنل واحد HSE منطقه شمالغرب تشکیل شد.

ایلنا: رییس واحدHSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب کشور گفت: دوره آموزشی مدیریت ریسک و ارزیابی با حضور پرسنل واحد HSE منطقه شمالغرب تشکیل شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، رییس واحدHSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب کشور گفت: هدف از برگزاری این دوره را شناسایی، ارزیابی و کنترل کلیه خطرات مرتبط با فرآیند‌ها و فعالیت‌ها دانست و گفت: در این صورت محیط کاری ایمن و بهداشتی با حداقل اثرات زیست محیطی فراهم می‌شود.

بهنام لازمی امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: در همین راستا شیوه‌های قابل پیگیری در فعالیت، نحوه ارزیابی و اولویت بندی جنبه‌های زیست محیطی و خطرات ایمنی و بهداشت حرفه‌ای به منظور کنترل و جلوگیری از بروز اشکالات احتمالی درانجام آن طی یک روز دوره آموزشی آموزش داده شد.

وی افزود: ارائه مفاهیم مدیریت ریسک، انواع روش ارزیابی، روش‌های کنترل ریسک و ارزیابی مجدد آن‌ها خلاصه مهم‌ترین مطالب ارائه شده در این دوره آموزشی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

لازمی در پایان تاکید کرد: در پایان آزمون نهایی بصورت پروژه و کار عملی در خصوص شناسایی و ارزیابی ریسک(خطرات و جنبه‌ها) از شرکت کنندگان دوره به عمل آمد.

ایران زیست محیطی مخابرات نفت مدیریت آموزشی لوله ریسک ارزیابی شمالغرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر