کد خبر: 151379 A

برای دومین بار در، در آستانه عید نوروز؛

برای دومین بار در استان زنجان، در آستانه عید نوروز، خبرنگاران زنجانی، با حضور در خانه انفاق زنجان مهربانی واحسان را معنایی دوباره بخشیدند.

ایلنا: معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان گفت: امسال پیش بینی می شود، رقم کمک‌های مردمی در استان ۱۰۰ درصد افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، همزمان با سراسر کشور پنج شنبه در استان زنجان شاهد برپایی بیست و چهارمین جشن سراسری نیکوکاری بودیم و مردم استان زنجان نیز به تبع برگزاری این جشن وتقسیم مهربانی در پایتخت شور و شعور حسینی جشن خود را آغاز کردند ودر این میان خبرنگاران زنجانی در خانه انفاق حضور پیدا کردند تا مهربانی را معنایی دوباره بخشند.

در این برنامه که جمعی از خبرنگاران استان شامل خبرگزاری‌ها، نشریات محلی و استانی با حضور در خانه انفاق زنجان هدایای نقدی و غیرنقدی خود را تقدیم دانش‌آموزان نیازمند کردند.

خبرنگاران زنجانی که همواره در ترویج فرهنگ انفاق و احسان پیشگام بوده‌اند، سی و یکم شهریور ماه امسال نیز در اقدامی نوین در خانه انفاق حاضر شده و کمک‌های خود را در حمایت از دانش‌آموزان نیازمند در قالب جشن عاطفه‌ها اهدا کردند.

در این مراسم خبرنگاران قریب به ۴ میلیون ریال در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی که شامل لوازم‌التحریر و پوشاک بود به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند.

به گفته معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان زنجان هر سال هفته احسان و نیکوکاری از ۱۴ اسفند آغاز و طی این هفته برنامه‌های مختلفی توسط کمیته امداد اجرایی می‌شود.

رضا حسنلو با بیان اینکه امسال قریب به یک هزار و ۴۰۰ پایگاه جشن نیکوکاری در استان دایر شده است، اضافه کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده این کمک‌ها در کمترین زمان به دست نیازمندان می‌رسد.

این مسئول با بیان اینکه امسال نیز طبق سنوات گذشته جشن نیکوکاری با همکاری صدا و سیما، آموزش و پرورش و بسیج مستضعفین برگزار می‌شود، پیش بینی کرد: امسال رقم کمک‌های مردمی در استان ۱۰۰ درصد افزایش یابد.

وی در ادامه ثبت‌نام از حامیان در قالب طرح اکرام ایتام، طرح شفا و طرح یاسین را از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اجرا در سطح پایگاه‌های دایر شده در استان عنوان کرد و گفت: همچنین شماره حساب ۰۱۰۸۶۴۰۴۲۶۰۰۷ سیبای این نهاد نزد بانک ملی نیز برای واریز وجوهات نقدی مردم استان در قالب این جشن در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است، امسال جشن نیکوکاری با شعار «توانمندسازی خانواده‌ها با حضور پرنشاط نیکوکاران» در استان زنجان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

آموزش و پرورش استان زنجان بسیج ترویج فرهنگ خانواده عید نوروز کمک های مردمی کمیته امداد هفته احسان و نیکوکاری زنجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر