کد خبر: 151429 A

فرماندار شهرستان سلطانیه:

فرماندار شهرستان سلطانیه، گفت: برگزاری جشن نیکوکاری در شهرسلطانیه و ایجاد پایگاه های نیکوکاری ثابت و سیار در سطح شهر و سایر برنامه های جنبی توسط کمیته امداد سلطانیه و با همکاری سایر دستگاه های مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

ایلنا: فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: مقدار مبالغ کمکی نمی تواند نفس عمل را تحت پوشش قرار دهد و این حضور یک رنگ مردم است که می تواند برگزاری این جشن بزرگ را شکوهمندتر سازد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " اززنجان، " پرویز خالقی " درخصوص برنامه های شهرستان سلطانیه در راستای برگزاری جشن احسان و نیکوکاری گفت: امسال جشن احسان و نیکوکاری طی چهار روز و با رویکرد آفرینش حماسه اقتصادی در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، در شهرستان سلطانیه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به رخداد ۱۴ اسفند که فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تأسیس کمیته امداد را در بر دارد گفت: این روز یکی از روزهای برجسته برای خداوند و مردمان اوست و هدف از ایجاد چنین کمیته ای ر ا شناسایی و رسیدگی به امور محرومان داخل و خارج از کشور دانست و افزود: یکی از مهم ترین وجه های این مراسم مردمی، ایجاد وحدت و همدلی بین مردمان ایران زمین و نمود اصالت وسرشت انسان دوستانه این ملت غیور است.

این مسئول از برگزاری ۴ روزه جشن احسان و نیکوکاری در شهرستان سلطانیه خبر داده و گفت: برگزاری جشن نیکوکاری در شهرسلطانیه و ایجاد پایگاه های نیکوکاری ثابت و سیار در سطح شهر و سایر برنامه های جنبی توسط کمیته امداد سلطانیه و با همکاری سایر دستگاه های مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

خالقی در رابطه با ارزش والای یاری رسانی در جشن نیکوکاری به محرومان جامعه، نیت عمل را مهم دانسته و گفت: مقدار مبالغ کمکی نمی تواند نفس عمل را تحت پوشش قرار دهد و این حضور یک رنگ مردم است که می تواند برگزاری این جشن بزرگ را شکوهمندتر سازد.

وی از مسئولان خواست تا در جهت ترویج فرهنگ کمک رسانی به محرومان جامعه، توجهات لازم را داشته و با اطلاع رسانی و حضور موثر خود در این مراسم سالانه، موجبات برگزاری با شکوه آن گردند و افزود: ارتقای سلطانیه به شهرستان بایستی به شکوه بیش از پیش این مراسم بیافزاید و علیرغم ارتقای چند ماهه سلطانیه به شهرستان، سلطانیه در این زمینه نیز در رده شهرستان های برتر استان قرار خواهد گرفت.

احسان و نیکوکاری ایران پوشش جشن نیکوکاری حضرت امام خمینی حماسه اقتصادی زمین سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی فرماندار شهرستان کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر