کد خبر: 154557 A

مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان در آستانه نوروز ۹۳خبرداد:

مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان گفت: ستاد استقبال از مسافران نوروزی با حضور ۲۰ تن از خادمان حسینیه اعظم زنجان تشکیل شد.

ایلنا: مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان، گفت: در تلاش هستیم تا حسینیه اعظم زنجان به عنوان یکی از مراکز گردشگری مذهبی در بین مردم معرفی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، مجتبی شهامی، مسئول روابط عمومی حسینیه اعظم زنجان، امروز گفت: در راستای میزبانی از مسافران نوروزی و گردشگران مذهبی ستاد استقبال از مسافران در حسینیه اعظم زنجان تشکیل شد.

او با اشاره به مراسم تحویل سال نو با قرائت زیارت عاشورا در حسینیه اعظم زنجان یادآور شد: مراسم زیارت عاشورا پنج شنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه اعظم زنجان برگزار می شود و حاضران با قرائت این زیارتنامه به استقبال بهار می روند.

این مقام مسئول به حضور ۲۰ تن از خادمان افتخاری حسینیه اعظم زنجان در قالب ستاد استقبال از مسافران نوروزی اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم تا حسینیه اعظم زنجان به عنوان یکی از مراکز گردشگری مذهبی در بین مردم معرفی شود.

شهامی با اشاره به برپایی نمایشگاهی با ۴۰ اثر عکاسی از مراسم عزاداری هشتم محرم در حسینیه اعظم زنجان تصریح کرد: هدایایی به عنوان تبرک در قالب سکه مزین به نام حضرت فاطمه زهرا(س) و تقویم دیواری سال ۹۳ مزین به گنبد طلایی حسینیه اعظم زنجان و ضریح حضرت اباعبداله الحسین(ع) به مسافران نوروزی اهداء می شود.

وی از حضور خادمان افتخاری در طول ایام نوروز در محل حسینیه اعظم زنجان خبر داد و افزود: این خدام تاریخچه و فلسفه عزاداریهای حسینیه اعظم زنجان را به مسافران و گردشگران تشریح خواهند کرد.

شهامی به توزیع سی دی های عزاداری و معرفی حسینیه اعظم زنجان و کتاب عکس عزاداریهای هشتم محرم در بین مسافران نوروزی نیز اشاره کرد و افزود: محلی برای عکس خانوادگی و گردشگران در محل حسنیه اعظم زنجان در نظر گرفته شده است که عکاسانی از بین خدام اقدام به عکاسی از خانواده ها خواهند کرد و این آثار به عنوان یادگاری به خانواده ها و مسافران تقدیم می شود.

به گفته این مقام مسئول سال گذشته یکهزار گردشگر مذهبی و مسافر نوروزی در ایام نوروز از حسینیه اعظم زنجان بازدید کردند که پیش بینی می شود امسال بیش از ۲ هزار نفر میهمان حسینیه اعظم زنجان باشند.

استقبال از مسافران نوروزی تحویل سال نو حضرت فاطمه زهرا روابط عمومی عاشورا عکاسی گردشگری مسافران مسافران نوروزی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر