کد خبر: 160572 A

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت کار ورفاه اجتماعی:

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون, کار ورفاه اجتماعی از اجرای برنامه‌های مختلف همزمان با هفته کار و کارگر در کشور خبر داد و افزود: از پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری برنامه‌های مختلفی در سطح کشور برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان زنجان خاستگاه علم، فرهنگ، اندیشه، معنویت، خردورزی و باورهای عمیق فکری و دینی است..

به گزارش خبرنگار " ایلنا " محمدرضا موالی‌زاده روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان, با اشاره به اینکه استان زنجان, دارای ظرفیت‌های مطلوبی در حوزه‌های مختلف است، اظهار داشت: در زمینه‌های مادی و معنوی این استان از ظرفیت‌های لازم برخوردار است.

موالی‌زاده, با بیان اینکه ظرفیت‌های بالایی در استان زنجان وجود دارد, تاکید کرد:: استان زنجان خاستگاه علم، فرهنگ، اندیشه، معنویت، خرد ورزی و باورهای عمیق فکری و دینی است.

این مقام مسئول در وزارت کار, با اشاره به اینکه زنجان به عنوان پایتخت شور و شعور حسینی شهر دارای مردمی با فرهنگ و دارای محبت اهل بیت عصمت و طهارت است, یادآورشد: عزاداری مردم زنجان در ایام محرم نشان از شور حسینی این خطه است..

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی, در ادامه با بیان اینکه استان زنجان علاوه بر ظرفیتهای قابل توجه وغنی منابع طبیعی شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، گفت: استان زنجان با توجه به ظرفیت‌های فراوان هر روز به سوی توسعه و تعالی گام بر می‌دارد و ضروری است ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان بیش از گذشته تقویت شود.

وی در ادامه از اجرای برنامه‌های مختلف همزمان با هفته کار و کارگر در کشور خبر داد و افزود: از پنجم تا یازدهم اردیبهشت ماه سال جاری برنامه‌های مختلفی در سطح کشور برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه در هفته کار و کارگر باید توجه ویژه‌ای به فرهنگ کار، غنی سازی شغلی، مهارت و کارآفرینی شود، ادامه داد: ‌نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی باید در این هفته تبیین شود.

نقش کارگران در تحقق شعار سال حیاتی است

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد، فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی ادامه داد: نقش کارگران در تحقق شعار سال جاری بسیاری حیاتی و موثر است.

موالی‌زاده با اشاره به اینکه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می‌کنند تا بر اساس شیوه‌نامه‌های ارسالی برای شکوفایی استان‌ها تلاش کنند، اضافه کرد: ارتقای فرهنگ کار از تدابیر دولت در کشور محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه باید به اصل بهره‌وری معتقد بود، خاطرنشان کرد: حرکت جامعه همواره از مطلوب به مطلوبتر در اصل بهره‌وری باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از ادغام مسئولیت سنگینی را بر دوش می‌کشد، افزود: اهمیت فعالیت‌های این وزارت بر اساس تصاعد هندسی شکل گرفته است.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان, با بیان اینکه باید با هم‌افزایی در راستای تحقق برنامه‌های این وزارتخانه اقدام کرد، افزود: تقویت کار جمعی از دیگر رویکردهایی است که باید به آن توجه ویژه شود.

استان زنجان اقتصاد مقاومتی بهره وری پایتخت دولت فرهنگی و اجتماعی محرم مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی وزارت تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر