کد خبر: 162562 A

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

امام جمعه زنجان گفت: نقش کارگران در تحقق شعار سال سنگین است که باید با مدیریت جهادی و عزم ملی و تلاش همه آحاد جامعه شعار سال تحقق یابد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: مشکل بیکاری باید با همت همه افراد جامعه حل شود.

به گزارش خبرنگار «ایلنا» حجت الاسلام علی خاتمی، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته زنجان با اشاره به نام گذاری روز شورا‌ها اظهارداشت: نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شورا‌ها نامگذاری شده است.

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زنجان، با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا به تازگی راه‌اندازی شده و هنوز زمان زیادی می‌طلبد تا پخته‌تر شوند، تصریح کرد: انتظارات از شوراهای اسلامی در حد فعالیت‌های آنان است.

وی با بیان اینکه شوراهای اسلامی پل ارتباطی بین مردم و مسئولان هستند، خاطرنشان کرد: باید مشکلات مردم به خوبی از سوی شوراهای اسلامی حل شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان تشکیل شوراهای اسلامی را از کارهای ارزشمند در نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: باید اعضای شوراهای اسلامی از فرصت خدمت برای ارائه خدمات به مردم بیشتر استفاده کنند.

خاتمی با بیان اینکه کارآیی شورا‌ها موجب جلب اعتماد عمومی در جامعه می‌شود، بیان داشت: شورا‌ها زمینه‌ساز توسعه در جامعه هستند.

وی با اشاره به پنجم اردیبهشت ماه سالروز واقعه طبس در سال ۱۳۵۹ تصریح کرد: دشمنان بعد از ناکامی در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان خط امام برای اجرای عملیات طبس ماه‌ها نقشه و برنامه‌ریزی کردند.

خطیب جمعه زنجان با بیان اینکه دشمن برای این عملیات از نقشه‌های پیچیده استفاده کرد، خاطرنشان کرد: ۱۳۰ نیروی آموزش دیده این عملیات را با همه امکانات و پشتیبانی‌های مختلف قرار بود، انجام دهند.

امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه این عملیات با عنوان پنجه عقاب با ۱۲ فروند هواپیما، هشت بالگرد و هواپیماهای ۳۳۰ قرار بود انجام شود، عنوان کرد: با یاری خداوند متعال این عملیات در نطفه خفه شد و برنامه‌ریزی‌های دشمنان ناکام ماند.

خاتمی با اشاره به هفته کار و کارگر از خدمات کارگران در نظام اسلامی تقدیر کرد و گفت: جامعه کارگری دارای مشکلاتی است که باید حل شود.

وی با بیان اینکه استقلال اقتصادی مملکت در سایه تلاش کارگران محقق می‌شود، اذعان داشت: با وجود کارگران ماهر، متعهد و دلسوز کشور قله‌های پیشرفت و ترقی را می‌پیماید.

این مسئول با اشاره به اینکه شعار سال با تلاش کارگران محقق می‌شود، متذکر شد: این گروه وظیفه‌ای سنگین در قبال فعالیت‌های اقتصادی کشور دارند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در پایان، بر ضرورت برنامه‌ریزی مسئولان برای رفع معضل بیکاری تاکید کرد و گفت: ‌ مشکل بیکاری باید با همت همه افراد جامعه حل شود.

گفتنی است دیروز جمعه همزمان با اولین روز از هفته کار گر درایران جامعه کارگری زنجان شاهد کوهپیمایی در اولین روز هفته کار گر بودند که در کنار این کوهپیمایی مسابقه‌ای به همراه اهداء جوایز نیز برگزار شد.

ارائه خدمات به مردم استقلال اقتصاد امام جمعه جاسوسی جامعه خطبه های نماز جمعه نظام اسلامی ولی فقیه خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر