کد خبر: 162827 A

معاونت فنی و مهندسی آبفای استان زنجان خبر داد:

معاونت فنی و مهندسی آبفای زنجان گفت: مشکل کمبود و قطعی مکرر آب در شهرک مینو، غرب خیابان ولی عصر، شهرک حسین آباد و قسمتی از گلسار با حفر یک حلقه چاه عمیق مرتفع شد.

معاونت فنی و مهندسی آبفای زنجان، گفت: برای حفر و تجهیز این چاه اعتباری بالغ بر ۲ میلیون و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، مهانفر معاون فنی و مهندسی شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به قطعی‌های مکرر، کمبود و افت فشارآب در این مناطق شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اخذ مجوز از سازمان آب منطقه‌ای زنجان نسبت به حفر یک حلقه چاه عمیق با دستگاه روتاری به عمق ۱۵۵ متر و با لوله آبده ۶ اینچ به مقدار ۱۲۰ متر اقدام نمود.

وی همچنین به آبدهی چاه اشاره کرد و افزود: این چاه با دبی حدود ۴۰ لیتر برثانیه وارد مدار شده است که بخش عمده‌ای از مشکلات کم آبی منطقه مرتفع می‌شود.

مهندس مهانفر به اعتبار هزینه شده جهت حفر و تجهیز این چاه اشاره کرد و تصریح کرد: برای حفر و تجهیز این چاه اعتباری بالغ بر ۲ میلیون و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

معاونت فنی و مهندسی همچنین خاطر نشان کرد: با توجه به اجرای این عملیات مشکل کمبود آب قسمت عمده‌ای از این مناطق مرتفع گردیده است، لذا چون این مناطق نسبت به سایرنقاط در سطح بالاتری قرار دارند از مشترکین گرامی درخواست می‌گردد با مدیریت صحیح آب و صرفه جویی ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نمائید.

استان زنجان دبی شرکت آب و فاضلاب صرفه جویی مشکلات معاون ولی عصر آب کمبود مرتفع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر