کد خبر: 164212 A

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان خبر داد:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان از برگزاری نمایشگاه کتاب با تخفیف ۴۰ درصد در زنجان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان از برگزاری نمایشگاه کتاب با تخفیف ۴۰ درصد در زنجان خبر داد و گفت: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار «ایلنا» یحیی امیری امروز با اشاره به برگزاری این نمایشگاه کتاب در زنجان اظهار کرد: این نمایشگاه از ۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه با همکاری انتشارات جامع تهران برگزار می‌شود، افزود: ۱۰۰ انتشاراتی در این نمایشگاه حضور دارند.
این مسئول با بیان اینکه این نمایشگاه به منظور ارتقای فرهنگ کتابخوانی، بهبود سرانه مطالعه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بیش از ۵ هزار عنوان کتاب در این نمایشگاه ارائه می‌شود.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زنجان با اشاره به اینکه کتاب‌های ارائه شده در موضوعات ادبیات، رمان، داستان، کودک و نوجوان، پزشکی، روان‌شناسی، حقوق، کامپیو‌تر، زبان، کتب دانشگاهی است، تصریح کرد: در رشته‌های مختلف این کتاب‌ها ارائه شده است.
امیری ادامه داد: در این نمایشگاه کتاب‌ها با تخفیف ۴۰ درصدی ارائه می‌شود.
وی از علاقه مندان خواست هر روز از این نمایشگاه بازدید کنند.
این مسئول خاطرنشان کرد: علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به فرهنگسرای امام خمینی(ره) مراجعه کنند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ادبیات امام خمینی حقوق رمان کودک و نوجوان نمایشگاه کتاب زنجان نمایشگاه داستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر