کد خبر: 164237 A

فرماندار شهرستان خرم دره استان زنجان تاکید کرد:

نشست هنرمندان با فرماندار شهرستان خرم دره همزمان با۹ اردیبهشت با حضور هنرمندان برجسته شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

نشست هنرمندان با فرماندار شهرستان خرم دره همزمان با۹ اردیبهشت با حضور هنرمندان برجسته شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش ایلنا از شهرستان خرم دره استان زنجان، در این نشست رضا خدایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم دره هدف از برگزاری این نشست را تبادل نظر هنرمندان و فرماندار شهرستان اعلام کرد و گفت: هر کاری که با هنرآمیخته شود می‌تواند بسیاری از معضلات را حل نماید.

خدایی افزود: هنرمندان شهرستان خرمدره توانمندیهای زیادی دارندکه متاسفانه امکانات در فرهنگسرا اندک می‌باشد و باعثشده نتوانیم با هنرمندان سایر استان‌ها ارتباط داشته باشیم تا هنر این مرزو بوم هر چه بیشتر شکوفا شود.

در ادامه خدایی به فعالیت‌های فرهنگسرا اشاره کرد و افزود: مکان فرهنگسرا برای برگزاری کلاسهای آموزشی طراحی نشده است که هنرمندان از این قضیه رنج می‌برند.

در ادامه هریک از هنرمندان نظرات و مشکلات خود را مطرح کرده و بیشترین در خواست آن‌ها حضور مسئولین استان در جلسات بعدی و ایجاد فضای برای کلاسهای آموزشی بود و همچنین احداثفرهنگسرای بانوان، حل مشکلات بیمه هنرمندان، درخواست تعاونی مسکن برای هنرمندان. و حمایت از هنرمندان شهرستان آخرین درخواستشان بود.

در ادامه این جلسه جمشید شیخی، فرماندار شهرستان خرم دره نیز در این نشست اظهار داشت: هنرمندان باید خودشان را پاس بدارند ما نیز از آن‌ها حمایت خواهیم کرد وظیفه هنر لطیف کردن روح است و هنرمندان آنطور که شایسته آنهاست تکریم نشده‌اند. هنرمندان با وحدت و تشکیل انجمن و امیدواری می‌توانند گذشته را بازسازی کنند واز هنرمندان فقط یک نام تاریخی می‌ماند هنر بخشی از دغدههای دولت است تمام آن نیست وی در ادامه افزود بعضی از سیاستمدران از هنرمندان به عنوان ابزاراستفاده می‌نمایند که باید هنرمندان حواسشان باشد به عنوان ابزار مورد استفاده قرار نگیرند هنرمندان می‌توانند با اتحاد و همدلی مشکلات خود را حل نمایند فرمانداری نیز حمایت خواهد نمود وی در ادامه درخواست نمود نشست هنرمندان در هر سه ماه برگزار شود، تعاونی هنرمندان را یکی از هنرمندان به ثبت برساند بقیه کار‌ها را فرمانداری پیگیری می‌نماید مشکل بیمه هنرمندان نیز پیگیری خواهد شد تا همه هنرمندان بیمه شوند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان استان زنجان دولت فرماندار شهرستان مسکن مشکلات شهرستان هنر هنرمندان دره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر