کد خبر: 164316 A

مسئول روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان زنجان خبرداد:

سردار صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان و هیئت همراه از مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان بازدید کردند.

سردار صالحی فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان و هیئت همراه از مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان بازدید کردند.
به گزارش ایلنا، در این بازدید علی رحمتی مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان ضمن ارائه گزارش مبسوطی ازراه اندازی این مرکز گفت:
در حال حاضر تعداد ۲۴ دستگاه دوربین نظارت تصویری محورهای ارتباطی استان زنجان را با هدف کنترل و مدیریت ناوگان حمل و نقل و همچنین ترافیک جاده‌ای را رصد می‌نمایند.
وی گفت: تعداد ۲۳ دستگاه تردد شمار آنلاین نسبت به جمع آوری آمار تردد و تخلفات سه گانه در ۴۶ مسیر رفت و برگشت و گزارش دهی به پلیس راه در جاده‌های استان فعال است.
مدیر کل حمل ونقل و پایانه‌های استان زنجان افزود: تعداد ۴ دستگاه دوربین کنترل سرعت نسل سوم(OCR) در آزاد راه زنجان – تبریز فعال بوده که نسبت به اعمال قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی با همکاری و هماهنگی پلیس راه اقدام می‌کنند.
شایان ذکر است پس از این بازدید مقرر شد در روزهای آینده، نسبت به حضور نماینده پلیس راه در مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان جهت انجام هماهنگیهای لازم و اعمال قانون در جهت کاهش و کنترل سرعت‌های غیر مجاز اقدام شود.

استان زنجان پلیس راه جاده حمل و نقل و پایانه های روابط عمومی سه گانه فرمانده نیروی انتظامی قانون ناوگان حمل و نقل نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر